Kroatijoje vykusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos atstovai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis iškovojo aukso medalius. Jie triumfavo dviviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje.

Lietuvos irkluotojai finale sekmadienį distanciją įveikė per 35,956 sek.

R. Labuckas ir T. Gadeikis Europos čempionais tapo šeštus metus iš eilės. 2006 metų Europos pirmenybėse 200 m distancijoje jie buvo antri.

Sidabro medalius iškovojo baltarusiai Dmitrijus Riabčenka ir Aleksandras Volčeckis (+0,864 sek.), o bronzą pelnė italai Danielė Santinis (Daniele Santini) ir Luka Inkolingas (Luca Incollingo, +1,516 sek.).

Šioje rungtyje dalyvavo 11 įgulų.

Vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje (19 dalyvių) bronzos medalį pelnė Jevgenijus Šuklinas.

Nugalėjo Azerbaidžano atstovas Valentinas Demjanenka - 38,752 sek. Lietuvos kanojininkas nuo jo atsiliko 0,308 sek. Antrąją vietą užėmė ispanas Alfonsas Benavidesas (Alfonso Benavides, +0,216 sek.).

Dviviečių baidarių varžybose 200 m distancijoje (20 įgulų) Lietuvos atstovai Egidijus Balčiūnas ir Ignas Navakauskas su Prancūzijos baidarininkais pasidalijo ketvirtąją vietą (31,940 sek.).

Nugalėjo britai Liamas Heitas (Liam Heath) ir Džonatonas Šofyldas (Jonathon Schofield, 31,596 sek.).

Vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijoje (24 dalyviai) I. Navakauskas užėmė šeštąją vietą (34,795 sek.).

Nugalėjo serbas Markas Novakovičius (Marko Novakovič, 34,431 sek.).