Balsas.lt metų sporto komandos rinkimuose užfiksuotas triuškinantis laimėjimas. Klaipėdos Lotynų Amerikos šokių ansamblis „Žuvėdra“ nugalėjo savo varžovus ir surinko daugiausiai skaitytojų laurų.

Portalo skaitytojai rinko praeitų metų didžiausią pergalę, geriausią komandą, įspūdingiausią sugrįžimą ir apmaudžiausią nusivylimą.

Metų sporto pergalę iškovojo R. Labuckas ir T. Gadeikis

Metų sporto pergale nežymia  Balsas.lt skaitytojų persvara pripažintas Raimundo Labucko ir Tomo Gadeikio triumfas pasaulio ir Europos čempionatuose. Dviviete kanoja jie buvo nepralenkiami neolimpinėje 200 m rungtyje.

Irkluotojams R. Labuckui ir T. Gadeikiui – pasaulio čempionato auksas (ELTA nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Irkluotojams R. Labuckui ir T. Gadeikiui – pasaulio čempionato auksas (ELTA nuotr.)

Už kanojininkus balsavo 36 proc. skaitytojų, už antroje vietoje likusius devyniolikmečius krepšininkus – 27 proc. Tretieji liko Klaipėdos „Žuvėdros“ ansamblis – 17 proc. balsų.

Metų sporto komanda – „Žuvėdra“

Metų sporto komanda triuškinančia balsų persvara tapo Klaipėdos Lotynų Amerikos šokių ansamblis „Žuvėdra“, gruodžio pradžioje septintą kartą istorijoje pasipuošęs planetos aukso medaliais. Savo kolekcijoje kolektyvas turi ir septynis Europos čempionato aukso medalius.

Klaipėdos „Žuvėdra“. Čempionato triumfo akimirkos (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Klaipėdos „Žuvėdra“. Čempionato triumfo akimirkos (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Klaipėdiečiai surinko 74 proc. Balsas.lt skaitytojų balsų. Antroje vietoje su 16 proc. balsų liko Lietuvos devyniolikmečiai krepšininkai, trečioje – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, už juos balsavo 5 proc. skaitytojų. Ketvirtoje vietoje, surinkę vos 1 proc. balsų rikiuojasi kanojininkai R. Labuckas ir T. Gadeikis.

Metų sporto sugrįžimas – Remigijus Morkevičius

Metų sugrįžimo į sportą nominacijoje triumfavo vienas geriausių Lietuvos bušido kovotojų Remigijus Morkevičius. Jo pasirodymas Vilniuje rudenį vykusiame „Bushido Hero's“ turnyre buvo triuškinamas – jau pačioje kovos pradžioje lietuvio varžovas lenkų kikboksininkas buvo priverstas pasiduoti.

Remigijus Morkevičius (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Remigijus Morkevičius (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Už R. Morkevičių balsavo 41 proc. Balsas.lt skaitytojų. Antrą vietą užėmė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė, surinkusi 36 proc. balsų. Trečioji liko septinkovininkė Aušra Skujytė su 23 proc. balsų.

Metų sporto nusivylimas – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė

Labiausiai Balsas.lt skaitytojus nuvylė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, Europos čempionato ketvirtfinalyje netikėtai pralaimėjusi Makedonijos krepšininkams. Nors komanda atsitiesė ir užėmė penktą čempionato vietą, Lietuvos lūkesčiai liko nepateisinti.

Lietuvos rinktinė (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)Lietuvos krepšinio rinktinės nariai  (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę didžiausiu sporto nusivylimu pripažino 53 proc. skaitytojų. Ne daug nuo jos atsiliko Lietuvos futbolo nacionalinė komanda – 45 proc. balsų. Trečias liko disko metikas Virginijus Alekna – 1 proc. balsų.