Vokietijoje pasibaigusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties A finale Jevgenijus Šuklinas bei Tomas Gadeikis distanciją įveikė per 1 minutę 44,068 sekundės ir liko per žingsnį nuo apdovanojimų - užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvių duetas aplenkė Baltarusijos, Ukrainos, Vokietijos, Azerbaidžano ir Moldovos kanojininkus.

Aukso medalius šioje rungtyje iškovojo rusai Ivanas Štylius bei Aleksejus Korovaškovas (1:41,067 sek.), sidabrą pelnė rumunai Liviu Lazaras ir Victoras Mihalachi (1:43,223 sek.), o bronzos apdovanojimais tenkinosi lenkai Tomaszas Kaczoras bei Vincentas Slominskis (1:43,974 sek.).