fiba europos taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fiba europos taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fiba europos taurė“.

Gynyboje žibėjusi Giedrė Labuckienė padėjo „Spar“ patekti į Europos taurės pusfinalį

Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene svečiuose 83:81 (20:23, 19:15, 19:17, 25:26) įveikė Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija). Nė viena komanda šiose rungtynėse nepajėgė susikrauti dviženklio pranašumo.
2024-02-29

Beviltiškai pralaimėjęs Jonavos klubas baigė pasirodymą FIBA Europos taurėje

Pasirodymą FIBA Europos taurės turnyre Jonavos „CBet“ (0-6) krepšininkai baigė be pergalės antrajame etape. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 79:119 (18:31, 23:25, 17:37, 21:26) nė iš tolo neprilygo Stambulo „Bahčešehir“ (6-0) komandai, šiame etape žengusiai be nesėkmių. Jonaviškiai jau užbaigė šį sezoną pasirodymą tarptautiniame fronte, o Turkijos klubas žengė tolyn ir varžysis turnyro ketvirtfinalyje.
2024-02-07

Žvilgsnis į paskutinį „Lietkabelio“ varžovą Europos taurėje: vieni grupės lyderių iš Rumunijos

Jau trečiadienį (vasario 7 d.) Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stos į kovą paskutinėse 2023-24 m. sezono Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynėse. Dešimties komandų B grupėje panevėžiečiai praėjusią savaitę Kalnapilio arenoje 91:75 įveikė Vroclavo „Slask“ ekipą iš Lenkijos. Kitas varžovas – į Panevėžį atvykstantis Klužo-Napokos „U-BT“ klubas.
2024-02-06

Tauras Jogėla žaidė puikiai, bet Jonavos komanda pratęsė nesėkmių seriją

Skaudžią nesėkmę FIBA Europos taurės turnyre patyrė Jonavos „CBet“ (0/5) klubas. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo arenoje 77:101 (25:18, 18:29, 14:31, 20:23) nusileido Varšuvos „Legia“ (3/2) komandai. Tauras Jogėla pralaimėjusiems per 24 minutes įmetė 29 taškus (6/10 dvit., 5/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, tačiau prasižengė 2 kartus. Jonava geriau pradėjo mačą, kuri pirmajame ketvirtyje pirmavo 9 taškais.
2024-01-31

Portugalijoje pralaimėjęs Jonavos klubas toliau neišlipa iš nesėkmių liūno

Be pergalių ir toliau FIBA Europos taurės turnyro antrajame etape lieka Jonavos „CBet“ (0-4) krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 88:103 (14:24, 24:24, 23:31, 27:24) neprilygo Lisabonos „Sporting“ (2-2) komandai, kuri nutraukė dviejų nesėkmių atkarpą turnyre. Jonaviškiams tai buvo jau ketvirtas pralaimėtas mačas paeiliui. Jau rungtynių pradžioje sąlygas diktuoti ėmė aikštės šeimininkai.
2024-01-24

Jonavos krepšininkus FIBA Europos taurėje pervažiavo Varšuvos klubas

Skausmingą nesėkmę FIBA Europos taurėje patyrė Jonavos „CBet“ (0/2) komanda. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 72:111 (20:26, 20:23, 13:36, 19:26) nusileido Varšuvos „Legia“ (1/1) klubui. Jonavos komanda laikėsi pirmus du kėlinius, kuriems pasibaigus atsiliko dar vienženkle persvara (40:49). Visgi tada vien per trečiąjį kėlinį V. Šeškaus auklėtiniai praleido net 36 taškus ir visą kėlinį pralaimėjo 23 taškais.
2023-12-13

Jonavos klubas FIBA Europos taurės antrąjį etapą pradėjo pralaimėjimu

Pralaimėjimą FIBA Europos taurės turnyre patyrė Jonavos „CBet“ (0/1) ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 81:91 (15:16, 16:23, 15:28, 35:24) nusileido Lisabonos „Sporting CP“ (1/0) krepšininkams. Pirmajame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir jam pasibaigus Jonava turėjo vieno taško deficitą 15:16. Antrajame kėlinyje „CBet“ buvo priekyje dviem taškais, bet po to praleido šešis taškus be atsako ir pirmoje mačo pusėje nebepirmavo.
2023-12-06

Paaiškėjo, su kokiomis komandomis Jonavos krepšininkai susitiks antrame FIBA Europos taurės etape

Pirmą vietą savo grupėje FIBA Europos taurėje užėmusi Jonavos „CBet“ sužinojo savo varžovus kitame etape.  Jonavos ekipa, kuri pirmąjį etapą baigė su keturiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais, papuolė į naujai sudarytą L grupę.
2023-11-23

Jonavos ekipa suklupo Vokietijoje, tačiau pirmos vietos grupėje neprarado

Nors ir pralaimėjusi Jonavos „CBet“ (4-2) komanda užsitikrino vietą kitame FIBA Europos taurės turnyro etape.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 81:86 (16:25, 19:21, 25:15, 21:25) nusileido Rostoko „Seawolves“ (4-2) krepšininkams, bet dėl geresnio tarpusavio santykio užėmė pirmąją poziciją C grupėje. Priminsime, kad pirmąją tarpusavio akistatą Jonavoje „CBet“ klubas laimėjo 19 taškų skirtumu (84:65), tad šiame mače buvo svarbiausia nepralaimėti didesniu taškų skaičiumi.
2023-11-21

Donatas Tarolis sužaidė fantastiškas rungtynes FIBA Europos taurėje

Pergalių ir nesėkmių balansą teigiamu FIBA Europos taurės turnyre pavertė Oradijos CSM (3-2) komanda su Donatu Taroliu. Rumunijos ekipa namuose 105:92 (26:22, 26:30, 30:14, 23:26) įveikė Joensū „Kataja“ (0-5) krepšininkus, kurie išlieka vis dar be pergalės turnyre. D.Tarolis per 29 minutes pelnė 23 taškus (10/15 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.