Sėkmingai FIBA Europos taurės turnyre startavusiai Jonavos „CBet“ (1/1) komandai nepavyko pratęsti pergalių kelio. Trečiadienį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 80:87 (13:21, 22:22, 22:18, 23:26) nusileido Larnakos AEK (2/0) krepšininkams iš Kipro.

Pirmieji taškus pelnė svečiai iš Kipro (0:2), bet čia pat du rezultatyvius išpuolius paeiliui surengė jonaviškiai ir persvėrė rezultatą (4:2). Atkarpa 4-0 ketvirčio viduryje AEK krepšininkams leido perimti iniciatyvą (11:14).

Galiausiai kėlinio pabaigoje svečiai pridėjo dar 7 taškus be atsako ir šovė į priekį – 13:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje tolimas metimas Larnakos krepšininkams pirmą kartą rungtynėse suteikė dviženklį pranašumą (13:24). Jonaviškiai rankų sudėti neketino ir netrukus atsakė atkarpa 7-0, kuri leido sumažinti deficitą (20:24).

Visgi, čia pat sekė dar vienas oponentų smūgis ir atstumas padidėjo iki dviženklio (24:34). Prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkų situaciją baudų metimais kiek taisė Strahinja Micovičius – 35:43.

Trečiojo kėlinio starte aikštės šeimininkai smeigė du tritaškius iš eilės ir įkvėpė komandą spurtui 10-0, po kurio persvėrė rezultatą (45:43). Ilgai jonaviškiai persvara nesidžiaugė. Kipro klubas pelnė 6 taškus paeiliui ir perėmė kontrolę susitikime (47:52).

Likus žaisti 13 sekundžių ketvirtyje, Ivanas Gandia pataikė iš toli ir priartino Jonavos klubą prie varžovų (57:58). Kitoje atakoje apsiginti be pražangų nepavyko ir Jesse'is Huntas realizavo visus tris baudų metimus – 57:61.

Pamatą pergalei svečiai iš Kipro pasitiesė lemiamo kėlinio pradžioje. Jį pastarieji pradėjo pelnydami 11 taškų iš eilės be jokio aikštės šeimininkų atsako (57:72). Tai tapo kertiniu momentu rungtynėse.

Verta paminėti, kad per pirmąsias 7 minutes kėlinyje jonaviškiai tesukrapštė 6 taškus. Nors vėliau krepšys atsiršo ir metimai ėmė kristi, tačiau jau buvo per vėlu. Dviženklį pranašumą greitai susikrovę svečiai pergalės iš rankų jau neketino paleisti – 80:87.