Pasirodymą FIBA Europos taurės turnyre Jonavos „CBet“ (0-6) krepšininkai baigė be pergalės antrajame etape. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 79:119 (18:31, 23:25, 17:37, 21:26) nė iš tolo neprilygo Stambulo „Bahčešehir“ (6-0) komandai, šiame etape žengusiai be nesėkmių.

Jonaviškiai jau užbaigė šį sezoną pasirodymą tarptautiniame fronte, o Turkijos klubas žengė tolyn ir varžysis turnyro ketvirtfinalyje. Nors pirmieji svečiai pelnė taškus (2:0), tačiau vėliau praleido atkarpą 11-0 (2:11). Po dar vieno oponentų smūgio, šį kartą 9-0, Jonavos klubas jau turėjo 16 taškų deficitą (14:30).

Rimtų problemų gynyboje turėję jonaviškiai ketvirčio pabaigoje kiek priartėjo, bet skirtumas išliko dviženklis – 18:31. Antrąjį kėlinį Jonavos ekipa pradėjo rezultatyviai ir tirpdė turėtą atsilikimą (22:31). Visgi, ilgai tokio tempo neišlaikė. Turkijos klubas atsakė 11 taškų paeiliui ir šovė į priekį 21 tašku skirtumu (31:52). „CBet“ krepšininkai skolingi neliko. Šie pelnė 8 taškus be oponentų atsakų ir kiek priartėjo (39:52).

Prieš didžiąją pertrauką apsiginti svečiams nepavyko. Jerry Boutsiele dėjimas didino atstumą tarp komandų – 41:56. Aikštės šeimininkai neįtikėtinai metė tritaškius. Tikslą pasiekė 73 proc. metimų (8/11). Be to, dvitaškius realizavo 65 proc. tikslumu (13/20).

Savo ruožtu jonaviškiai dvitaškius metė 69 proc. (11/16), bet tritaškių taiklumo stigo (5/17, 30 proc.). Maža to, kova dėl kamuolių per pirmus du kėlinius buvo pralaimėta net 7:19. A

ntroje susitikimo dalyje Jonavos komanda galutinai palūžo. Dar prasidėjus trečiajam kėliniui, atstumas tarp ekipų išaugo net iki 30 taškų (45:75). Gynyboje visiškai daužomi svečiai niekaip neįstengė sulaikyti varžovų, o šie dar labiau atsiplėšė (55:93). Ivanas Gandia dar pataikė tritaškį ketvirčio pabaigoje, bet tai mažai, ką keitė – 58:93.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, kuriame turkai užtkrintai išlaikė triuškinamą persvarą bei šventė pergalę.

„Bahčešehir“: Philas Scrubbas 21 (8 rez. perd., 5/6 trit.), Axelis Bouteille 15 (3/3 trit.), Berkay‘us Candanas 14 (7 atk. kam.), Jerry Bouteille 15, Berkay‘us Candanas 14.

„Cbet“: Tauras Jogėla 21, Mike‘as Lewisas 18 (6 rez. perd.), Ivanas Gandia-Rosas 17, Strahinja Mičovičius 8, Justas Furmanavičius 7, Lukas Kreišmontas 5, Edvinas Šeškus 3.