Žygį FIBA Europos taurėje sėkmingai tęsia Jonavos „CBet“ (3/1) ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai C grupės mače savo arenoje 98:94 (25:24, 19:23, 27:19, 16:21, 11:7) laimėjo prieš Kauhajokio „Karhu“ (1/3) klubą iš Suomijos.

Trys pirmieji rungtynių kėliniai į jokius klausimus neatsakė – geriau startavę jonaviškiai į lemiamą atkarpą atsinešė tik penkių taškų persvarą (71:66), o puolimas laikėsi ant 41 tašką kartu suvertusių Edvino Šeškaus ir Strahinja Mičovičiaus pečių. Intriga maksimalią ribą pasiekė likus minutei ketvirtajame kėlinyje, kai svečiai tritaškiu išlygino rezultatą.

Ivanas Gandia-Rosa tuomet šovė netaikliai, o kritinį tritaškį pataikė Topiasas Palmi (87:84). I.Gandia-Rosa savo kaltę išpirko jau kitoje atakoje, tritaškiu likus žaisti 9 sekundes lygindamas rezultatą (87:87). Atsakomasis suomių išpuolis buvo netikslus ir rungtynės persikėlė į pratęsimą.

Papildomoje atkarpoje tvirčiau startavo varžovai, Michaelas Hughesas baudų metimais ir dėjimu rezultatą persvėrė, tačiau kitoje aikštės pusėje prasižengė prieš tritaškį metusį Shawną Hopkinsą (94:94). Likus žaisti 15 sekundžių I. Gandia-Rosa pataikė tik vieną iš dviejų baudų metimų (96:94).

M. Hughesas likus žaisti pusketvirtos sekundės blokavo varžovų metimą, pergalę įtvirtino perimtas kamuolys ir S. Mičovičiaus baudų metimai.

Jonavos gretose galingai pasirodė E. Šeškaus pasirodymas. Per 39 minutės krepšininkas pelnė 25 taškus (4/5 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, surinko 30 naudingumo balų.

„CBet“ gerokai solidesnes rungtynes sužaidė pirmajame ture, Suomijoje laimėdami 104:88, o šiuo maču išsaugojo tarpusavio pranašumą.