epizodai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „epizodai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „epizodai“.

Istorinio pralaimėjimo Estijos rinktinei atgarsiai: „Lietuviai patys leidosi, kad jiems užliptų ant galvų“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (1/1) Europos čempionato atrankoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 59:65 turėjo pripažinti Estijos (2/0) rinktinės pranašumą. 59 pelnyti taškai – mažiausias Lietuvos rinktinės rezultatas oficialiose rungtynėse nuo 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių. Tuomet ketvirtfinalyje lietuvius 59:109 sutriuškino Ispanijos krepšininkai.
60 2024-02-27

Tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų pateko ir žalgiriečio dėjimas

Kauno „Žalgirio“ centro Kevarriuso Hayeso dėjimas pateko tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų. Centras užėmė ketvirtąją vietą, kuris po įspūdingo šuolio dėjimu pataisė netikslų Dovydo Giedraičio metimą. Gražiausią turo epizodą sukūrė Miuncheno „Bayern“ pergalę prieš Belgrado „Partizan“ išplėšęs Sylvainas Francisco.
51
2024-02-10

Rekordinėse „Pelicans“ rungtynėse – solidus Jono Valančiūno dvigubas dublis

Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/18) NBA reguliariajame sezone iškovojo dar vieną pergalę, kai namuose153:124 (34:30, 43:29, 38:32, 38:33) įveikė nupūtė Jutos „Jazz“ (22-23) krepšininkus. Tai buvo rezultatyviausiais „Pelicans“ mačas klubo istorijoje. „Pelicans“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus bei klaidą. C.J. McCollumas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 33 taškus.
2024-01-24

Domanto Sabonio klubas tragiškai sužaidė rungtynių pabaigą: išvaistė 22 taškų pranašumą

Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, bet jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas 117:119 lemiamą rungtynių atkarpą pralaimėjo 4:23 ir galiausiai nusileido Fynikso „Suns“.  D. Sabono aruode – 21 taškas (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 1 blokuotas metimas.  Tai buvo jau 11-asis lietuvio trigubas dublis šiame sezone.
2024-01-17

Eurolygos epizodų dešimtuke – du lietuviški akcentai

Eurolygos gražiausių epizodų dešimtuke – lietuviški akcentai. Penktoje vietoje atsidūrė epizodas iš Kauno „Žalgirio“ ir Vilerbano ASVEL rungtynių, kuomet Johnas Egbunu įdėjo per žalgirietį Austiną Hollinsą. Tel Avivo „Maccabi“ žydo Romano Sorkino blokas Stambulo „Fenerbahče“ centrui Georgiui Papagianniui Panevėžyje vykusiame mače įvertintas aštuntąja vieta. Pirmąją vietą užėmė per varžovą įdėjęs Bolonijos „Virtus“ centras Bryantas Dunstonas.
2024-01-06

Luka Dončičius Kalėdų naktį pelnė 50 taškų: pasiekė simbolinę ribą

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Dalaso „Mavericks“ (18/12) klubas. Jasono Kiddo auklėtiniai svečiuose 128:114 (36:24, 28:30, 27:38, 37:22) įveikė Fynikso „Suns“ (14/15) krepšininkus. Luka Dončičius nugalėtojams per 43 minutes įmetė 50 taškų (7/9 dvit., 8/16 trit., 12/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, blokavo 3 metimus, bet prasižengė 2 kartus bei suklydo 4 sykius. Dalaso žvaigždė šiąnakt peržengė 10 tūkst.
2023-12-26

Oficialu: „Žalgirio“ gretose – iš NBA atvykstantis gynėjas

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda sulaukė papildymo. Lietuvos čempionai iki sezono pabaigos pasirašė sutartį su 27-erių gynėju Edmondu Sumneriu, kuris pastaruosius penkerius metus praleido NBA lygoje. „Papildymo ieškojome ilgą laiką, turėjome nemažai variantų ir nenorėjome perskubėti. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos davė rezultatų ir pavyko susitarti su žaidėju, turinčiu pakankamai daug aukščiausio lygio patirties.
103 2023-11-29

Kristapas Porzingis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas: pranoko naudingiausią NBA krepšininką

Kristapas Porzingis praėjusią naktį Filadelfijoje sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių – pelnė 29 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje, tačiau to pergalei neužteko. Latvio atstovaujamas Bostono „Celtics“ (5/2) klubas išvykoje 103:106 (27:22, 27:39, 17:20, 32:25) pralaimėjo „76ers“ ekipai (6/1). Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms Filadelfijos komanda pirmavo 15 taškų persvara, tačiau „keltai“ sugebėjo grįžti į rungtynes.
2023-11-09

Monstras ateina: Wembanyama sužaidė įspūdingiausias karjeros rungtynes

Pergalę NBA reguliariajame sezone iškovojo Victoro Wembanyamos atstovaujamas San Antonijaus „Spurs“ (3/2). Teksaso klubas 132:121 (39:20, 36:35, 28:34, 29:32) įtikinamai nugalėjo Fynikso „Suns“ (2/3). „Spurs“ pirmavo ištisas rungtynes, o antrajame kėlinyje Greggo Popivičiaus auklėtinių persvara siekė net 27 taškus. Tiesa, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 min.
2023-11-03

„Warriors” tragiškai atakavo iš toli, o pergalę šventė Bookerio vedamas „Suns”

Pirmąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Fynikso „Suns“ (1/0). Arizonos klubas 108:104 (28:28, 33:18, 19:40, 28:18) įveikė San Fransisko „Warriors“ (0/1) krepšininkus. Geriau rungtynes pradėjęs Fyniksas krito į duobę trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 21 taško skirtumu. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus, tačiau lemiamu metu „Suns“ sužaidė užtikrinčiau ir šventė pirmąją pergalę sezone.