Pirmąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Fynikso „Suns“ (1/0). Arizonos klubas 108:104 (28:28, 33:18, 19:40, 28:18) įveikė San Fransisko „Warriors“ (0/1) krepšininkus.

Geriau rungtynes pradėjęs Fyniksas krito į duobę trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 21 taško skirtumu.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus, tačiau lemiamu metu „Suns“ sužaidė užtikrinčiau ir šventė pirmąją pergalę sezone.

Šiose rungtynėse „Suns“ vienu metu turėjo 15 taškų persvarą, o „Warriors“ trečiajame kėlinyje buvo įgijusi 8 taškų pranašumą.

Susitikime rezultatas buvo lygus 9 kartus, o pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų.

„Warriors“ žvaigždynui šįkart tragiškai nekrito iš toli – tikslą pasiekė tik 23,3 proc. tolimų metimų (10/43).

Tuo metu „Suns“ iš toli atakavo 33 proc. tikslumu.

„Warriors“ mažiau klydo (11:19) ir perėmė gerokai daugiau kamuolių (11:5), tačiau pergalės tai Kalifornijos klubui neatnešė.

Nugalėtojams Devinas Bookeris pelnė 32 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Kevinas Durantas pasižymo 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių eilute, o Joshas Okogie pridėjo 17 taškų.

„Warriors“ gretose Stephenas Curry pelnė 27 taškus (4/14 trit.), Klay Thompsonas 15 (3/11 trit.), Chrisas Paulas – 14 taškų (9 rez. perd., 0/6 trit.).