Pergalę NBA reguliariajame sezone iškovojo Victoro Wembanyamos atstovaujamas San Antonijaus „Spurs“ (3/2). Teksaso klubas 132:121 (39:20, 36:35, 28:34, 29:32) įtikinamai nugalėjo Fynikso „Suns“ (2/3).

„Spurs“ pirmavo ištisas rungtynes, o antrajame kėlinyje Greggo Popivičiaus auklėtinių persvara siekė net 27 taškus.

Tiesa, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 min. Fynikso ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau tada „Spurs“ surengė dar vieną spurtą ir tapo nebepavejamas.

Abi komandos taikliai metė tritaškius – „Spurs“ tai darė 48,9 proc. tikslumu, o „Suns“ pasiekė net 50 proc. pataikymą.

Karjeros rungtynes sužaidė mega talentas Victoras Wembanyama. 19-likmetis vien per pirmąjį kėlinį surinko 20 taškų, o mačą baigė su 38 taškais. Tai kol kas yra geriausios naujoko rungtynės NBA lygoje.

V. Wembanyama tapo pirmuoju krepšininku „Spurs“ franšizės istorijoje, kuriam nesulaukus nė 20 metų pavyko pelnyti 38 taškus.

V. Wembanyama dominavo baudos aikštelėje, o taip pat pataikė 3 iš 6 tritaškių, atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus, atlikom 2 rezultatyvius perdavimus perėmė 1 kamuolį ir 2 kartus suklydo. Visa tai Prancūzijos vienaragis padarė per 34,21 min.

Wembanyamai niekas nė iš tolo negalėjo prilygti rezultatyvumo – geriausiai jam talkino 19 taškų pelnęs Zachas Collinsas.

„Suns“ pralaimėjo jau antrąsias rungtynes San Antonijaus klubui, o šį kartą Fynikso vežimą į priekį traukė Devinas Bookeris (31 taškas, 13 rezultatyvių perdavimų) ir Kevinas Durantas (28 taškai).

Įdomu tai, kad „Spurs“ praėjusiais metais net nepateko į atkrintamąsias varžybas, o „Suns“ buvo vertinami kaip vieni iš pretendentų laimėti titulą.

NBA rungtynes jums patogiu metu galite stebėti Go3 kanalu, o savaitgaliais – TV6 eteryje.