bookeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bookeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bookeris“.

Monstras ateina: Wembanyama sužaidė įspūdingiausias karjeros rungtynes

Pergalę NBA reguliariajame sezone iškovojo Victoro Wembanyamos atstovaujamas San Antonijaus „Spurs“ (3/2). Teksaso klubas 132:121 (39:20, 36:35, 28:34, 29:32) įtikinamai nugalėjo Fynikso „Suns“ (2/3). „Spurs“ pirmavo ištisas rungtynes, o antrajame kėlinyje Greggo Popivičiaus auklėtinių persvara siekė net 27 taškus. Tiesa, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 min.
2023-11-03

Sabonis buvo per plauką nuo trigubo dublio, o „Kings“ krito nuo Fynikso rankos

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Sakramento „Kings“ (10/9) klubas. Domanto Sabonio atstovaujama komanda namuose 117:122 (26:31, 38:32, 20:28, 33:31) mačo pabaigoje neprilygo Fynikso „Suns“ (14/6) ekipai. D. Saboniui pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio. Lietuvis gavo daug žaidimo laiko ir per beveik 37 min. pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus ir 5 kartus suklydo.
2022-11-29

Dar viena žvaigždė JAV rinktinėje: prisijungė Bookeris

Fynikso „Suns“ komandos žvaigždė Devinas Bookeris sutiko šią vasarą atstovauti JAV rinktinei Tokijo olimpinėse žaidynėse. Krepšininkas iki šiol nei karto neatstovavo savo šaliai tarptautiniuose turnyruose. D.Bookeris su „Suns“ komanda žais Vakarų konferencijos finale, o šiose atkrintamosiose jis renka 27,9 taško ir atkovoja 6,8 kamuolio. JAV rinktinei atstovauti jau sutiko Bradley Bealas, Jaysonas Tatumas, Damianas Lillardas ir Draymondas Greenas.
2021-06-19

Dončičius NBA sezoną pradėjo galingai, bet su komanda patyrė nesėkmę

Pralaimėjimą NBA patyrė Dalaso „Mavericks“ komanda, kuri svečiuose 102:106 (22:23, 23:30, 26:24, 31:29) nusileido Fynikso „Suns“ ekipai. Dalaso ekipa panaikino paskutinio kėlinio pradžioje turėtą 12 taškų deficitą ir likus žaisti 35 sekundėms po Luka Dončičaus taškų priartėjo 102 – 105. Bet tai buvo paskutinieji „Mavericks“ taškai, o „Suns“ pergalę įtvirtino Devino Bookerio baudos metimas.
2020-12-24

Eurolygos žaidėjų reitingo 50-41 vietose – Šaro ir Kurčio auklėtiniai

Eurolygos partneris „Eurohoops“ toliau skelbia geriausių turnyro žaidėjų šimtuką ir šįkart pristatė 50–41 vietas esančius krepšininkus. 50-as yra Madrido „Real“ aukštaūgis Trey‘us Thompkinsas, toliau seka Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas Nemanja Nedovičius, o 48-as yra Valensijos „Valencia“ naujokas Martinas Hermanssonas. 47-oje pozicijoje atsidūrė Barselonos „Barcelona“ sudėtyje gerokai geresnį žaidimą rodantis Alejandro Abrinesas, 46-as – Vitorijos „Baskonia“ įžaidėjas Pierria Henry.
2020-09-28

Ballas sužaidė geriausią sezono mačą, bet „Pelicans“ nusileido „Suns“

Naujojo Orleano „Pelicans“ Nacionalinėje krepšinio asocicijoje (NBA) niekaip negali išbristi iš nesėkmių liūno. Lonzo Ballo vedama komanda pralaimėjo ir Finikso „Suns“. „Pelicans“ namuose nusileido po pratęsimo, 132:139. Geriausią savo karjeros mačą, vilkint Naujojo Orleano klubo marškinėlius, sužaidė Lonzo Ballas. per 43 minutes jis įmetė 20 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet 7 sykius suklydo.