edinas pehličius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edinas pehličius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edinas pehličius“.

LFF II-oje lygoje toliau trykšta FBK „Kauno“ įvarčių fontanai

FBK „Kaunas“ trečiadienį net 8:0 (3:0) nušlavė „Prienų“ ekipą ir  iškovojo tryliktąją pergalę LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse ir pergalių seriją sieks pratęsti šeštadienį S. Dariaus ir S. Girėno stadione, kur jų varžovai bus „Visas Labas“ futbolininkai. Prastos aikštės kokybės problemą FBK „Kauno“ futbolininkai išsprendė įvarčius mušdami galva. Iš aštuonių įvarčių tokiu būdu Kauno futbolininkai pelnė net šešis. Pirmojo įvarčio teko laukti kiek daugiau nei 20 minučių: 22 min.
2009-09-17

LFF taurė: „Kaunas“ įveikė „Atlanto“ barjerą

Abi ekipos rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Ir „Kauno“, ir „Atlanto“ futbolininkai parodė norą bekompromisinei kovai ir stengėsi kuo daugiau atakuoti. Rungtynių pradžioje aikštės teisėjui Gediminui Mažeikai teko tramdyti žaidėjų aistras įspėjimais, kurie vėliau virto geltonomis kortelėmis. Per pirmąjį rungtynių pusvalandį kamuolys ilgai aikštės centre neužsilaikydavo ir pirmoje kėlinio dalyje svečiai daugiau atakavo, kėlė kampinių prie „Kauno“ vartų.
2009-08-05

FBK „Kaunas“ saugosis serbų provokacijų

Ketvirtadienį, 19 val., FBK „Kaunas“ Belgrado „Partizan“ stadione žais UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo pirmąsias rungtynes su FK „Sevojno“ klubu. Vakar, 9 val. 30 min.
2009-07-16

LFF taurės mače FBK „Kaunas“ į varžovų vartus įmušė net 13 įvarčių!

LFF taurės antrojo etapo rungtynių tarp FBK „Kauno“ ir Joniškio „Žygio“ komandų rezultatas išliks išskirtinis Lietuvos futbolo istorijoje. Geltonai-žali jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 9:0. Antrajame kėlinyje kauniečiai dar 4 kartus baudė svečių gynybą ir iškovojo, ko gero, lengviausią pergalę savo sportinėje karjeroje. 13:0... Sunku daryti kokius nors vertinimus po tokių rungtynių ar jas komentuoti. „Kauno“ vyr.
2009-06-18

FBK „Kauną“ paliko dar vienas legionierius

FBK „Kaunas“ komandoje liko tik vienas legionierius - bosnis Edinas Pehličius. Kauno klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 29 metų puolėju iš Kroatijos Luka Aničičiumi. L.Aničičius į Lietuvą atvyko prieš 2007 metų sezoną. Iš pradžių jis atstovavo Klaipėdos „Atlantui“. 2007 metų A lygos čempionate kroatas žaidė tiesiog puikiai - pelnė 17 įvarčių.
2009-04-27

FBK „Kaunas“ nežais LFF taurės finale

Šiandien FBK „Kauno“ komanda svečiuose žaidė LFF taurės turnyro pusfinalio atsakomąsias rungtynes su Tauragės „Tauru“. Pirmasis mačas Kaune baigėsi lygiosiomis 1:1, tad kauniečiams, siekiantiems iškopti į finalą, būtinai reikėjo įmušti įvartį. Prieš rungtynes varžovų strategas Edvardas Malkevičius teigė, kad trauma atsinaujino jų patyrusiam saugui Eimantui Poderiui, tačiau E.Poderis mačą pradėjo starto sudėtyje.
2009-04-22

Čempioniškos FBK „Kauno“ ambicijos žlunga

Vienas garsiausių pastarojo meto Lietuvos futbolo klubų „Kaunas“ artimiausiu metu gali tapti pilku šalies čempionato vidutinioku. Nuo 1999 metų iki 2007-ųjų net 8 kartus Lietuvos čempionu tapusį „Kauno“ klubą vienas po kito palieka komandos lyderiai. Praėjusį sezoną laikinosios sostinės ekipoje pradėjo net 12 legionierių.
2009-03-20

FBK „Kaunas“ pateko į LFF taurės pusfinalį

Vakar FBK „Kaunas“ S.Dariaus ir S.Girėno stadione žaidė paskutiniąsias 2008 metų sezono rungtynes - Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalyje kauniečiai net 3:0 (1:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“. Šias rungtynes stebėjo buvę FBK „Kauno“ žaidėjai Adrianas Mrowiecas (Edinburgo „Hearts“), Yanko Valkanovas, Edinas Pehličius (abu Minsko „MTZ-Ripo“). Lietuvos vicečempionai rungtyniavo toli gražu ne stipriausios sudėties.
2008-11-20

Tęsiasi „Žalgirio“ futbolininkų nesėkmių serija

Per trečias iš eilės Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių rungtynes „Žalgiris“ liko be taškų. Šiandien 8-ojo turo mačas išvykoje 0:2 (0:1) pralaimėtas šalies čempionui „Kaunui“. Taip pat trečią kartą iš eilės žalgiriečiai aikštę paliko neįmušę įvarčio. Kauniečiai į priekį išsiveržė 20-ą minutę. Smūgiu iš arti pasižymėjo „Kauno“ legionierius iš Brazilijos Rafaelis Ledesma, kuriam tiksliai kamuolį iš dešiniojo krašto perdavė bosnis Edinas Pehličius.
2008-05-24

Principinių varžovų dvikovą lydėjo sirgalių susirėmimas

Sekmadienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pirmąjį A lygos čempionato ratą užbaigė rungtyniaudami namuose su praėjusių metų čempionais „FBK Kauno“ futbolininkais. Tuo tarpu abiejų ekipų sirgaliai santykius aiškinosi už stadiono ribų. Dar likus kone valandai iki varžybų pradžios keliasdešimt žaliai-baltus palaikančios grupuotės „Pietų IV“ atstovų būriavosi prie A. Juozapavičiaus gatvėje esančios Santaros vidurinės mokyklos. Buvo laukiama atvykstant principinių varžovų iš Kauno.