clermont

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „clermont“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „clermont“.

PSG visas rungtynes vijosi absoliučią Prancūzijos lygos autsaiderę „Clermont“

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynės Paryžiaus „Saint – Germain“ buvo priverstas gelbėtis prieš paskutinėje vietoje esančią „Clermont“ ekipą. Komandų susitiimas lygos čempionų tvirtovėje baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Habibas Keita 32-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Clermont“ į priekį 1:0. Senny Mayulu per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis liko neįskaitytas.
2024-04-07

Messi kelias PSG baigtas nesėkme: 2 įvarčius iššvaistęs klubas nusileido „Clermont“ futbolininkams

Paryžiaus „Saint – Germain“ paskutinėse Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 2:3 nusileido „Clermont“ futbolininkams. Grejohnas Kyei 5-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė 0:0. Sergio Ramosas 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0  Kylianas Mbappe 21-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudi...
2023-06-04

Prancūzijos pirmenybių starte – fantastiškas Messi įvartis per save ir triuškinanti PSG pergalė

Paryžiaus „Siant-Germain” klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato pirmose rungtynėse svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino „Clermont“ futbolininkus. Prancūzijos sostinės ekipoje du kartus pasižymėjo argentinietis Lionelis Messi, o paskutinį rungtynių įvartis puolėjas 86-ąją minutę pelnė fantastišku smūgiu per save nuginkluodamas varžovų vartininką.
2022-08-07

K. Benzema – Prancūzijos metų futbolininkas

Prancūzijos sporto dienraštis France Football paskelbė, kad geriausiu Prancūzijos metų futbolininku buvo išrinktas Madrido „Real" klube rungtyniaujantis puolėjas Karimas Benzema. 2011-aisiais metais Benzema už Prancūzijos nacionalinę rinktinę sužaidė 5 oficialias rungtynes per kurias pelnė 1 įvartį bei sugebėjo atlikti 2 rezultatyvius perdavimus komandos draugams. Tuo tarpu šis futbolininkas praėjusį sezoną „Real„ gretose per 48 mačus pelnė 26 įvarčius.
2011-12-13

Keturi AS „Monaco“ žaidėjai susirgo kiaulių gripu

AS „Monaco“ futbolo klubas pranešė, kad keturi komandos nariai, kurių pavardės nebuvo įvardintos, treniruočių stovyklos metu susirgo kiaulių gripu. Prancūzijos ekipos minėtiesiems futbolininkams uždrausta išeiti iš savo kambarių, kuriuose jie apsistojo. Klubo gydytojas Philippe‘as Kuentzas teigia, jog iškart ėmėsi visų įmanomų atsargumo priemonių, kuomet buvo pastebėti kiaulių gripo ligos simptomai.
2009-07-13

Prancūzijos futbolo taurės turnyre

Sekmadienį sužaistos likusios septynerios Prancūzijos futbolo taurės turnyro 1/32 finalo rungtynės, kuriose pergales iškovojo ir abu favoritai - taurės savininkas "Pari St Germain" bei šalies čempionas Liono "Olympique" klubai."Paris St Germain" futbolininkai namuose be didesnių problemų 3:0 (2:0) sutriuškino III divizione rungtyniaujančią Nimso "Olympique" ekipą, o Liono "Olympique" komanda svečiuose tik 2:1 (1:1) palaužė "Bayonne" ekipos, žaidžiančios IV divizione, pasipriešinimą.