Paryžiaus „Saint – Germain“ paskutinėse Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 2:3 nusileido „Clermont“ futbolininkams.

Grejohnas Kyei 5-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė 0:0.

Sergio Ramosas 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0

Kylianas Mbappe 21-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Varžovų klaida pasinaudojęs Johanas Gasientas pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:2.

Grejohn Kyei 37-ąją minutę nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas išliko nepakitęs 1:2.

Mehdi Zeffane pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

G.Kyei 63-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Clermont“ naudai 3:2.

Lionelis Messi per pridėtą rungtynių laiką atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Mory Diaw atrėmė kamuolį.