Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynės Paryžiaus „Saint – Germain“ buvo priverstas gelbėtis prieš paskutinėje vietoje esančią „Clermont“ ekipą. Komandų susitiimas lygos čempionų tvirtovėje baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Habibas Keita 32-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Clermont“ į priekį 1:0. Senny Mayulu per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis liko neįskaitytas.

PSG dominavo antrajame kėlinyje ir kūrė šturmą prie varžovų vartų. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Danilo Pereira, Achrafas Hakimi, Randalas Kolo Muani, Goncalo Ramosas.

Visgi po keitimo aikštėje 67-ąją minutę pasirodęs Kylianas Mbappe atliko rezultatyvų perdavimą, o G.Ramosas tiksliu smūgiu išplėšė lygiąsias 1:1.