Paryžiaus „Siant-Germain” klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato pirmose rungtynėse svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino „Clermont“ futbolininkus.

Prancūzijos sostinės ekipoje du kartus pasižymėjo argentinietis Lionelis Messi, o paskutinį rungtynių įvartis puolėjas 86-ąją minutę pelnė fantastišku smūgiu per save nuginkluodamas varžovų vartininką.

Įvarčių sąskaitą PSG atsidarė jau 9-ąją susitikimo minutę, kai Neymaras tiksliai baudos aikštelėje susistabdęs kamuolį nukreipė jį į varžovų vartų tinklą 1:0.

Achrafas Hakimi 26-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino Prancūzijos čempionų pranašumą 2:0.

Dar vieną įvartį 38-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavęs vartininką pridėjo brazilas Marquinhosas 3:0.

Šias rungtynes dėl patirtos traumos praleido PSG komandoje rungtyniauti likti nusprendęs Kylianas Mbappe.

Kitame vakaro susitikime „Monaco“ futbolininkai išvykoje 1:2 (0:1) įveikė „Strasbourg“ ekipą.