artūras seja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras seja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras seja“.

Baidarininkas Seja į Lietuvą parveš auksą: pirmą kartą tapo pasaulio čempionu

Duisburge (Vokietija) vykstančiose baidarių ir kanojų irklavimo varžybose neolimpinėje vyrų vienviečių baidarių 200 m rungtyje įspūdingą pergalę iškovojo Artūras Seja. 27-erių sportininkas A finale distanciją įveikė per 35.243 sek. ir iškovojo aukso medalį! Antras liko kartvelas Badri Kavelašvilis (35.364), nežymiai aplenkęs ispaną Carlosą Garrotę (35.380). Primename, kad šiame čempionate kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.
805 2023-08-26

Svarbiausias tikslas pasiektas: Lietuvos baidarininkai pateko į Paryžiaus olimpines žaidynes

Duisburge (Vokietija) penktadienį tęsėsi svarbiausios šių metų baidarių ir kanojų irklavimo varžybos – pasaulio čempionatas. Jame kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Kelialapį į olimpines žaidynes iškovojo Lietuvos vyrų keturvietės baidarės įgula. Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja A finale 500 m distanciją įveikė per 1 min. 20.164 sek.
2023-08-25

Baidarininkas Seja pirmasis iš lietuvių pateko į pasaulio čempionato finalą

Įsibėgėja pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rugpjūčio 23-27 d. Duisburge (Vokietija) vykstančiose planetos pirmenybėse kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Pirmasis iš Lietuvos rinktinės atstovų į finalą pateko Artūras Seja. Neolimpinėje vienviečių baidarių 200 m distancijoje A. Seja užtikrintai laimėjo tiek atrankos, tiek ir pusfinalio plaukimus. Atrankos plaukime lietuvis distanciją įveikė per 35,965 sek.
173
2023-08-25

Paaiškėjo dėl olimpinių kelialapių kovosianti Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė

Baigėsi Trakuose tris dienas vykęs Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Po šalies pirmenybių suformuota Lietuvos rinktinė, kuri šių metų pasaulio čempionate kovos dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Rugpjūčio 23-27 d. Duisburge (Vokietija) vyksiančiame pasaulio čempionate dalyvaus keturios Lietuvos įgulos.
2023-07-02

Tris medalius iškovoję Lietuvos baidarininkai pasaulio taurės varžybose užėmė 7 vietą

Baigėsi pirmosios šiais metais tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Segede, Vengrijoje vykusiame pirmajame pasaulio taurės varžybų etape startavo 53-ijų valstybių atstovai. Tris medalius iškovoję Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai komandinėje įskaitoje pateko į geriausiųjų dešimtuką ir užėmė septintą vietą. Lietuvos rinktinės sąskaitoje – du aukso ir vienas sidabro medaliai.
2023-05-15

Fantastika: baidarininkas Seja iškovojo pasaulio taurės auksą

Segede (Vengrija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape ir toliau fantastiškus rezultatus demonstruoja lietuviai. Šeštadienį vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finale mūsiškiai susižėrė auksą ir sidabrą. Finalą laimėjo Artūras Seja, finišavęs per 36.28 sek.
578
2023-05-13

Lietuvos keturvietininkai baidarininkai iškovojo pasaulio taurės auksą

Segede (Vengrija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape aukso medalius iškovojo Lietuvos keturvietininkai baidarininkai (Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja). Lietuviai penktadienį iš pradžių turėjo įveikti pusfinalio barjerą. Trečiajame plaukime jie 500 m įveikė per 1 min. 23.55 sek., atsiliko tik nuo čekų (1:23.42) ir pateko į A finalą.
370 2023-05-12

Pasaulio taurės etapas: Seja laimėjo atrankinį plaukimą, visi lietuviai pateko į pusfinalius

Segede (Vengrija) ketvirtadienį prasidėjo pirmasis šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, į kurį atvyko ir 7 lietuviai. Vyrų vienviečių kanojų 200 m rungtyje abu lietuviai pateko į antrąjį atrankos plaukimą. Henrikas Žustautas jį baigė 3-ias (43.74 sek.
2023-05-11

Trakuose paaiškėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinės sudėtis

Sekmadienį baigėsi dvi dienas Trakuose vykusios Lietuvos taurės – D. ir Z. Survutų memorialo varžybos. Pirmose šių metų varžybose dalyvavo virš dviejų šimtų baidarininkų ir kanojininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos. Po taurės varžybų paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri dalyvaus birželio 21-23 d. Krokuvoje vyksiančiose Europos žaidynes. Lietuvai Europos žaidynėse atstovaus septynios įgulos. Sekmadienį buvo išdalinti keturi kelialapiai į Europos žaidynes.
2023-05-07

Lietuvos sportininkai toliau renka medalius: Žustautas iškovojo Europos čempionato auksą, Seja ir Navakauskas – bronzą

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį vyrų vienviečių kanojų 200 m sprinte auksą iškovojo Henrikas Žustautas. Nors lietuvis į finalą pateko tik po pusfinalio plaukimo ir gavo kraštinį starto takelį, tai jam nesutrukdė tapti čempionu. H. Žustautas finišavo per 39.832 sek. ir 0.062 sek. aplenkė ispaną Pablo Graną.