Fantastika: baidarininkas Seja iškovojo pasaulio taurės auksą

Navakauskui – sidabras

Segede (Vengrija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape ir toliau fantastiškus rezultatus demonstruoja lietuviai.

Šeštadienį vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finale mūsiškiai susižėrė auksą ir sidabrą. Finalą laimėjo Artūras Seja, finišavęs per 36.28 sek. Jis vos akimirka aplenkė sidabrą pelniusį Igną Navakauską (36.32). Trečias liko kartvelas Badri Kavelašvili (36.65).

Lietuviai finale aplenkė daugybę šio sporto žvaigždžių, tarp kurių – praėjusių metų pasaulio vicečempionas švedas Petteris Menningas, praėjusių Europos žaidynių vicečempionas vengras Balaszas Birkasas bei prieš 8-9 metus Europos čempionato auksą skynęs serbas Marko Dragosavljevičius.

A finalo rezultatai:

Abu lietuviai jau antrą kartą šiame etape iškovojo medalius. Penktadienį A.Seja, I.Navakauskas, Simonas Maldonis ir Mindaugas Maldonis triumfavo vyrų keturviečių baidarių 500 m rungties A finale (1:22.48).

B finale šeštadienį yrėsi Andrejus Olijnikas. Jis vienviete baidare 1000 m distanciją įveikė per 3 min. 45.79 sek. ir finišavo antras. Galutinėje įskaitoje jam atiteko 11-a vieta.