amsterdamo ajax

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „amsterdamo ajax“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „amsterdamo ajax“.

Nyderlanduose – ribas peržengęs futbolo fanų elgesys: mačas buvo sustabdytas, policija malšino riaušes

Sekmadienį Amsterdamo „Ajax“ namų rungtynės su čempionų titulą ginančiu „Feyenoord“ buvo nutrauktos, nes sirgaliai į aikštę mėtė signalines raketas, o policija ašarinėmis dujomis išvaikė riaušes kėlusius sirgalius prie stadiono.
2023-09-25

Olandijos taurės mūšyje – beveik pusvalandį sustabdytos rungtynės ir sirgalių sužalotas „Ajax“ žaidėjas

Trečiadienį Roterdame įvyko aršios rungtynės, kuriose „Amsterdamo Ajax“ svečiuose 2:1 palaužė „Feyenoord“ ir iškovojo vietą Olandijos taurės finale. Įtampa visų rungtynių metu tvyrojo ne tik aikštelėje, tačiau ir tribūnose, o sykį susitikimą net teko stabdyti 28 minutėms. Kuomet „Ajax“ jau pirmavo 2:1, Kai Klasseno galva pradėjo stipriai kraujuoti po to, kai kažkas iš sirgalių į žaidėją metė žiebtuvėlį.
2023-04-06

Retas atvejis: nors jautrus sportininko gestas pažeidė taisykles, teisėjas kortelės neištraukė

Mohammedas Kudusas atstovaujantis Amsterdamo „Ajax“ klubą rungtynių metu pademonstravo jautrų gestą. Po pelnyto įvarčio futbolininkas nusivilko marškinėlius, kad perduotų svarbią žinutę. Nors tokiais atvejais teisėjai paprastai skiria žaidėjui geltoną kortelę, tačiau šį kartą rungtynių arbitras padarė išimtį, kadangi šis veiksmas žaidėjo svarbesnis už taisykles. 84-ąją rungtynių minutę M. Kudusas pasiuntė žinutę, kuri palietė visų futbolo aistruolių širdis.
2023-02-20

Čempionų lyga: „Ajax“ paskutinėmis minutėmis pralaimėjo „Liverpool“

Antradienį UEFA Čempionų lygos A grupėje pirmuosius taškus iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus. Jau 17-ą minutę „Liverpool“ ekipą į priekį greitoje atakoje išvedė Mohamedas Salah, įmušęs įvartį iš baudos aikštelės. Visgi jau 27-ą minutę nuostabų įvartį nuo viršutinio vartų virpsto pelnė Mohammedas Kudus ir rezultatą išlygino.
2022-09-14

Čempionų titulą užsitikrinę „Ajax“ paskelbė apie Eriko ten Hago įpėdinį

Trečiadienį Nyderlandų „Eredivisie“ pirmenybėse Amsterdamo „Ajax“ namuose net 5:0 sutriuškino „Heerenven“ ir užsitikrino čempionų titulą. 82 taškus turintis „Ajax“ likus 1 turui yra nebepavejamas artimiausiems persekiotojams – PSV (78 tšk.) – futbolininkams. 36-ą kartą Nyderlandų čempionais tapęs „Ajax“ klubas užsitikrino vietą kito sezono UEFA Čempionų lygos grupių etape, o PSV teks startuoti nuo trečiojo atrankos etapo.
2022-05-13

Negrįžtamus smegenų pažeidimus patyrusio žaidėjo šeimai „Ajax“ sumokės 7,85 mln. eurų

Amsterdamo „Ajax“ garbę gynusiam Abdelhakui Nouri dar 2017 metais vykusiose draugiškose rungtynėse su Brėmeno „Werder“ sutriko širdies ritmas. Jaunasis futbolininkas buvo iš karto nugabentas į ligoninę, o ten jam buvo sukelta dirbtinė koma. Nepaisant to, jog olandui buvo stipriai pažeistos smegenys ir pateiktos niūros gydytojų prognozės, pastarasis po 3 metų pabudo iš komos ir gali bendrauti su šeimos nariais.
2022-02-22

UEFA Čempionų lygoje: solidžios „Inter“ ir „Ajax“ pergalės

Trečiadienio vakaras UEFA Čempionų lygoje prasidėjo dvejomis rungtynėmis C ir D grupėse. Mačus vainikavo dubliai iš pergales pelnusių komandų puolėjų C grupėje Amsterdamo „Ajax“ sunkioje dvikovoje nugalėjo  Stambulo „Bešiktaš“ futbolininkus 2:1. Mačas sėkmingiau prasidėjo turkams, nes vos po 20 minučių žaidimo, „Ajax“ gynėjas Noussairas Mazraoui sužaidė ranka savo baudos aikštelėje.
2021-11-24

Čempionų lygoje – retai pasitaikantis epizodas ir Tadičiaus įvartis

Antradienį UEFA Čempionų lygos rungtynėse Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) išvykoje 2:1 nugalėjo „Midtjylland“ (Danija) ekipą. Svečių pranašumą 13-ą rungtynių minutę neįprastu būdu padvigubino Dušanas Tadičius. Prieš tai varžovų vartininkas rankomis paėmė komandos draugo perduotą kamuolį, taip pažeisdamas taisykles. Tai reiškė, kad į „Midtjylland“ vartus buvo skirtas laisvas smūgis, o kamuolys buvo padėtas ant vartininko aikštelės linijos.
2020-11-04

UEFA Čempionų lygoje „Bayern“ įspūdingai pradėjo titulo gynimą

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai įspūdinga pergale pradėjo titulo gynimą UEFA Čempionų lygoje. Anglijos milžinai taip pat įsirašė pergales. „Bayern“ A grupės mače namuose net 4:0 (2:0) įveikė Madrido „Atletico“. Čempionai į priekį šovė 28 min., kai pasižymėjo Kingsley Comanas. 41 min. persvarą padvigubino Leonas Goretzka. Vokiečių pranašumas triuškinančiu tapo antro kėlinio viduryje, kai į „Atletico“ vartus krito du įvarčiai iš eilės – 66 min. tikslus buvo Corentino Tolisso, o 72 min.
2020-10-21

Blindas privertė sunerimti dėl savo sveikatos: staiga sukniubo aikštėje

Antradienį kontrolinėse futbolo rungtynėse Amsterdamo „Ajax“ 1:0 įveikė Berlyno „Herthą“. Tiesa, pergalę kiek apkartino Daley Blindo sveikatos problemos. Gynėjas likus žaisti apie 10 minučių staiga sukniubo aikštėje. Susirūpinę komandos draugai iš karto pribėgo prie gynėjo. Laimei, D.Blindas neprarado sąmonės ir netrukus buvo pakeistas. D.Blindui jau anksčiau buvo diagnozuotos širdies problemos. Jam buvo implantuotas defibriliatorius.