Trečiadienio vakaras UEFA Čempionų lygoje prasidėjo dvejomis rungtynėmis C ir D grupėse. Mačus vainikavo dubliai iš pergales pelnusių komandų puolėjų

C grupėje Amsterdamo „Ajax“ sunkioje dvikovoje nugalėjo  Stambulo „Bešiktaš“ futbolininkus 2:1. Mačas sėkmingiau prasidėjo turkams, nes vos po 20 minučių žaidimo, „Ajax“ gynėjas Noussairas Mazraoui sužaidė ranka savo baudos aikštelėje. Po VAR peržiūros buvo suteiktas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Rachidas Ghezzalis. Po įvarčio progų turėjo abi ekipos, tačiau tiksliau jomis naudojosi olandai, o tiksliau Sebastienas Halleris, kuris tiksliais smūgiais 54-ą ir 69-ą minutę nuginklavo vartininką ir suteikė pergalę svečiams iš Amsterdamo.

Standings provided by SofaScore LiveScore

D grupėje – daug užtikrintesnė Milano „Inter“ pergalė prieš Donecko „Šachtar“ ekipą, rezultatu 2:0. Visas rungtynes dominavę italai susikūrė laviną progų, tačiau pasižymėti pavyko tik bosniui Edinui Džeko, kuris pasižymėjo 61-ą ir 67-ą minutę, suteikdamas Milano ekipai pergalę. „Inter“ visas rungtynes demonstravo solidžią gynybą ir priešininkams šansų atakuoti beveik nedavė.