Antradienį UEFA Čempionų lygos A grupėje pirmuosius taškus iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus.

Jau 17-ą minutę „Liverpool“ ekipą į priekį greitoje atakoje išvedė Mohamedas Salah, įmušęs įvartį iš baudos aikštelės.

Visgi jau 27-ą minutę nuostabų įvartį nuo viršutinio vartų virpsto pelnė Mohammedas Kudus ir rezultatą išlygino.

Kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, 89-ą minutę pergalingą „Liverpool“ įvartį smūgiu galva pelnė Joelis Matipas.

A grupėje 3 komandos – „Napoli“, „LIverpool“ ir „Ajax“ – turi po 3 taškus, tačiau „Napoli yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Jų rytoj lauks susitikimas su nei vieno taško dar neturinčiais „Rangers“ futbolininkais.

B grupės rungtynėse Madrido „Atletico“ svečiuose 84-ą ir 87-ą minutėmis praleido du įvarčius ir 0:2 pralaimėjo Leverkuzeno „Bayer 04“, „Club Brudge“ svečiuose net 4:0 įveikė „FC Porto“, o Frankfurto „Eintracht“ svečiuose 1:0 palaužė „Marseille“ klubą.