Gairės

aleksandras izgorodinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras izgorodinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras izgorodinas“.

Ekonomisto prognozės turintiems paskolų: yra gerų žinių

Brangstančios paskolos ir prieštaringos žinios iš Vokietijos bei Kinijos ekonominkų pastaruoju metu gesino brėkštantį vartotojų optimizmą dėl ateinančių metų. Bet panašu, kad šviesa tunelio gale vis dėlto pasirodė.  Apie tai, kam ji šviečia, laidoje „Dienos komentaras“ atsakė ekonomistas Aleksandras Izgorodinas. Ar turite gerų žinių tiems, kurie kankinasi su didelėmis paskolomis? Taip, turiu gerų žinių.

Brangs pervežimai ir didės prekių kainos? Vežėjai įspėja, kas laukia nuo gruodžio 1 d.

Vežėjų atstovai nerimastingai laukia gruodžio 1 d. – Vokietijai padidinus kelių mokesčio tarifus, neatmetama, kad ateityje pervežimo paslaugų tarifai gali didėti. Tuo metu ekonomistai paaiškino, ar verta baimintis minėtų vežėjų nuogąstavimų, kurie gali būti susiję su tam tikrų prekių, pavyzdžiui, maisto produktų, pristatymu.
2023-11-30

Lietuvoje žiemą pritrūks dyzelino? Pasakė, kas laukia vairuotojų

674
Europoje dyzelinas yra pagrindiniai lengvųjų automobilių ir sunkvežimių degalai, tačiau Tarptautinė energetikos agentūra (TEA) įspėjo, kad šią žiemą Europoje esą dyzelino gali pritrūkti. Tuo metu rinkos ekspertai pasidalijo savo vertinimu, ar iš tiesų degalinėse gali jo pritrūkti.  Dar spalio mėnesį TEA paskelbė prognozę, kurioje sakoma, kad šią žiemą Europoje gali pritrūkti dyzelino.
674 2023-11-22

Ekspertas įvertino naują prekybos tinklą Lietuvoje: neturi daug gerų žinių

Vilniuje duris atvėręs prekybos tinklas „Maisto Logistikos Centras“ sulaukė būrio pirkėjų. Vieni atėjo tik apsižvalgyti, o kiti namo tempėsi pilnus krepšius maisto. Žmonės džiaugėsi, kad pavyko apsipirkti pigiau. Apie tai, ar naujas prekybos centras Lietuvoje sumažins kainas kituose tinkluose, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja ekonomistas Aleksandras Izgorodinas ir Pricer.lt maisto krypties vadovas, kainų specialistas Petras Čepkauskas.
2023-11-12

Izgorodinas: rugsėjį Lietuvos pramonė pasiekė geriausią šiemet rezultatą

Ekonomistas Aleksandras Izgorodinas teigia, kad rugsėjį Lietuvos pramonės gamyba nukrito lėčiausiai nuo 2023 metų pradžios, tai lėmė gamybos atsigavimas energijai imliuose sektoriuose bei prasidėjęs atsargų mažėjimas Lietuvos pramonėje.  „Rugsėjį Lietuvos pramonė pasiekė geriausią šiemet rezultatą. (...) Lietuvos pramonė toliau lieka recesijoje, tačiau gamybos kritimo tempas vis labiau lėtėja“, – BNS teigė ekonomistas.
2023-10-23

Kai kuriose degalinėse dyzelinas brangesnis už benziną: ar kainos pasieks 2 eurus už litrą?

Naujas degalų ir ypač dyzelino kainų šuolis – kai kuriose degalinėse dyzelinas jau brangesnis už benziną. Ekonomistai dėl to kaltina Saudo Arabiją ir Rusiją. Pirmąją, kad sumažino naftos gavybą, o antrą – dėl dyzelino deficito sukėlimo. Ekspertai prognozuoja, kad nafta ir degalai gali brangti dar labiau, tačiau pasiekti 2 eurus už litrą esą neturėtų, o brangstantys degalai didina infliaciją. Panevėžietis Albinas atvyko į degalinę sklidinai pripildyti mašinos baką dyzelinu.

Izgorodinas: mažėjančios kainos leidžia tikėtis prekybos augimo

Statistikams skelbiant apie ketvirtą mėnesį iš eilės trunkančią defliaciją, ekonomistas Aleksandras Izgorodinas sako, jog mažėjančios kai kurių prekių kainos leidžia tikėtis mažmeninės prekybos augimo. Analitikas teigia pastebintis akivaizdų skirtumą tarp prekių ir paslaugų infliacijos. „Transporto prekių ir paslaugų kainos per mėnesį pakilo 2,3 proc. dėl naftos, bet nepaisant to, bendra prekių infliacija krito 0,3 proc.
2023-09-08

Aleksandras Izgorodinas tapo „Citadele“ banko ekonomistu

Analitikas Aleksandras Izgorodinas tapo padalinį Lietuvoje turinčio Latvijos komercinio banko „Citadele“ ekonomistu Lietuvoje. A. Izgorodinas gilinsis į pagrindinius pasaulio ekonomikos rodiklius, išorines ir vidines Baltijos šalių makroekonomikos naujienas bei bendras makroekonomikos sektoriaus tendencijas, teiks komentarus, pranešė bankas.
2023-09-05

Ekonomistas neskuba džiaugtis pramonės stabilizavimusi: neramina ruduo

Lietuvos pramonės gamyba stabilizavosi, tačiau rudenį nuosmukis gali paspartėti, mano ekonomistas Aleksandras Izgorodinas. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius sako, kad stabilizavimas matomas tik baldų pramonėje. Statistikai skelbia, jog apdirbamoji gamyba be naftos produktų liepą, palyginti su tuo pačiu metu pernai, traukėsi 5,1 proc. A. Izgorodinas mano, kad spalį-gruodį jos kritimas gali paspartėti iki 7-8 procentų.
2023-08-24

Kontrabandininkai net nebesistengia: apie slepiamas cigaretes byloja lipdukai ant dėžių

Vietoje rusiškos daktariškos dešros muitininkai aptiko rekordiškai daug – net milijoną pakelių – baltarusiškų cigarečių. Kontrabandininkai tikėjosi prasmukti deklaravę gabenantys dešros krovinį. Pasak pareigūnų, kontrabandininkai dažniausiai net nesivargina kokybiškiau maskuoti nelegalių cigarečių – tiesiog įžūliai bando pervežti siuntą per sieną. Per pirmą šių metų pusmetį Lietuvoje sulaikyta dvigubai daugiau kontrabandinių cigarečių nei pernai per tą patį laikotarpį.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų