Prabilo „Laskovyj maj“ atlikėjo našlė: „Grupę lydi prakeiksmas“

Buvusios Rusijos grupės „Laskovyj maj“ solisto našlė Elena Priko tikina, kad ant grupės narių pakibo prakeiksmas – kiekvienas iš jų miršta. Viename interviu ji pasidalijo mintimis, iš kur gali kilti šis prakeiksmas. Ji mano, kad kaltas pavydas, o grupė pikto linkinčių žmonių turėjo per daug, ypač kai ji buvo populiarumo viršūnėje. „Laskovyj maj“ prakeiksmas - nenoriu tuo tikėti. Bet yra daug pavydžių žmonių, visa neigiama energija vis tiek veikia žmones.

Paninas kreipėsi į ukrainiečių aktorius gyvenančius Rusijoje: siunčią jiems žinutę

Nuo pirmųjų dienų, po plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą, prieš karą pasisakantis menininkas Aleksejus Paninas pasiuntė žinutę kolegoms. Rusų aktorius Aleksejus Paninas išreiškė palaikymą Ukrainos žmonėms. Jis ne kartą ragino stabdyti karą, Rusijos garsenybes pasinaudoti žinomumu ir perteikti gerbėjams tikrą tiesą apie rusų okupantų žiaurumus. Dabar jis vėl kreipėsi į savo kolegas – aktorius.

Rusijoje kaupiamas kompromatas prieš Alą Pugačiovą: planuoja atskleisti „šokiruojančias“ detales

Garsus Rusijos parodijų kūrėjas ir komikas Maksimas Galkinas jau kurį laiką su šeima gyvena Izraelyje. Rusijos karą Ukrainoje pasmerkusi pora susiduria su valdžios „kerštu“. Kaip žinia, Maksimas Galkinas atvirai pareiškė, kad Rusija bombarduoja taikius ukrainiečius, o Ala Pugačiova, nors apie tai nieko viešai nekalba, tačiau palaiko savo vyrą.

„I Believe I Can Fly“ atlikėjas išgirdo teismo sprendimą: už vaikų tvirkinimą – ilgi metai kalėjimo

JAV ritmenbliuzo dainininkui R. Kelly trečiadienį buvo skirta 30 metų įkalinimo bausmė už vadovavimą ne vieną dešimtmetį veikusiai lytinio išnaudojimo schemai. Bausmė yra griežtesnė nei prokurorų prašyti 25 laisvės atėmimo metai. Tai dramatiškas nuosmukis dainos „I Believe I Can Fly“ atlikėjui, ilgą laiką tituluotam ritmenbliuzo karaliumi.

Jeffrey Epsteino bendražygė išgirdo teismo verdiktą: ilgus dešimtmečius praleis kalėjime

Britei Ghislaine Maxwell antradienį skirta 20 metų įkalinimo bausmė už pagalbą savo buvusiam partneriui, nešlovę užsitraukusiam velioniui finansininkui Jeffrey Epsteinui, lytiškai išnaudoti mergaites. Paskirta bausmė žymi Oksfordo universitete išsilavinimą įgijusios velionio britų žiniasklaidos magnato Roberto Maxwello dukters, augusios turte ir draugavusios su karališkaisiais asmenimis bei JAV eksprezidentais, nuopuolį. Gh.

Konfliktas tarp Kate ir Meghan – neišsprendžiamas: susitaikymo dovana atsidūrė šiukšliadėžėje

Rūmų šaltiniai teigia, jog po jau pagarsėjusio kivirčo prieš vestuves, Kate Middleton nusiuntė Meghan Markle gėlių, norėdama susitaikyti. Tiesa, atsiprašymas priimtas nebuvo – gėles Meghan išmetė.  Pernai vykusiame interviu su žurnaliste Oprah Winfrey Meghan Markle sakė, jog jos pykčiai su britų žiniasklaida prasidėjo tada, kai jie pranešė apie jos ir Kate Middleton konfliktą dėl pamergių suknelių. Tada spauda rašė, jog Meghan pravirkdė Kate, nors pasak jos, viskas vyko atvirkščiai.

Plinta vaizdo įrašas, kuriame bandoma išgelbėti Jurijų Šatunovą nuo mirties: leisgyvį atlikėją tempė iš automobilio

261
Praėjusią savaitę eidamas 49-uosius mirė žmonių numylėtinis, buvęs „Laskovyj maj“ solistas Jurijus Šatunovas. Po atlikėjo mirties ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame draugai dar bando išgelbėti ir suteikti pagalbą infarkto ištiktam vyrui, rašo unian.net. Anot prodiuserio, dainininkas mirė pakeliui į ligoninę nuo didžiulio širdies smūgio. Vėliau  kanalas SHOT Telegram  paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip draugai bando išgelbėti Šatunovą nuo mirties.

Kardashian mylimasis – ligoninėje: dukra prašo melstis

Remiantis daugybe pranešimų, grupės „Blink-182“ būgnininkas, Kourtney Kardashian mylimasis Travisas Barkeris antradienį dėl nežinomų priežasčių buvo paguldytas į Los Andželo ligoninę. 46 metų Barkeris, lydimas žmonos Kourtney Kardashian, pirmą kartą pasirodė West Hills ligoninėje antradienio rytą. Tada jis greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežtas į Cedars-Sinai medicinos centrą, rašo deadline.com.

Princas Čarlzas – vėl skandalo sukūryje: šeicho perduotuose maišuose – milijoninės sumos grynųjų

Princas Čarlzas – ir vėl skandalų sukūryje. Šį kartą įtarimų sukėlė jo aukos labdaros organizacijoms.  „People“ praneša, jog princas galimai priėmė tris milijonus svarų grynaisiais, sukištus į maišus. Pranešama, jog pinigus jam perdavė šeichas Hamadas bin Jasseimas bin Jaber Al Thani, buvęs Kataro ministras pirmininkas. Šie pinigai turėjo būti skiriami princo Čarlzo labdaros fondui, kuris išdalija lėšas skirtingiems princo globojamiems fondams.

Rusai ir toliau skleidžia melus: teigia, kad Maksimas Galkinas buvo sumuštas

Visai neseniai rusų propagandistai žiniasklaidoje paskleidė informaciją, kad vieno pasirodymo metu komikas Maksimas Galkinas neva buvo sumuštas. Rusijos žiniasklaida aktyviai pradėjo skleisti informaciją apie incidentą viename iš Maksimo Galkino pasirodymų. Neva dėl „pokštų apie tėvynę“ vienas iš žiūrovų metė į jį obuolį, o tai humoristui po akimi paliko mėlynę, rašo UNIAN. Rusijos melagienų skleidėjai paskelbė Galkino vaizdo įrašo ekrano kopiją, kurioje jis tariamai turi mėlynę.

Karalienė Elžbieta lankosi Škotijoje: dalyvavo svarbioje ceremonijoje

Karalienė Elžbieta II pirmadienį atvyko į savo oficialią rezidenciją Škotijoje dalyvauti tradicinės karališkųjų renginių savaitės atidaryme, kuri prasidėjo senovine ceremonija Holirudo rūmuose Edinburge. 96 metų monarchė, pastaraisiais mėnesiais dėl judėjimo problemų turėjusi atsisakyti dalies viešų pasirodymų, dalyvavo vadinamoje Raktų ceremonijoje.

Lietuvišku šaknų turinčio Robert Downey išpažintis: tėvas jį svaigino nuo 6-erių, ilgi metai kalėjime ir klastinga liga

JAV aktorių Robertą Downey jaunesnįjį atpažįsta visi „Marvel“ kino visatos gerbėjai. Tačiau paties aktoriaus gyvenimas toli gražu nebuvo herojiškas – vyras daugelį metų kovojo su priklausomybėmis, prasidėjusiomis dar vaikystėje.  Viena iš populiariausių XXI a. filmų frančizių „Keršytojai“ išgarsino ir R. Downey jaunesnįjį. Tačiau mažai kas žino, jog priklausomybė nuo narkotikų, su kuria aktorius kovoja iki šiol, jo gyvenime atsirado kai jis buvo mažas – vos šešerių.

10-metis Beno Afflecko sūnus patyrė avariją: sėdo už 200 tūkst. kainuojančio „Lamborghini“ vairo ir trenkėsi į BMW

10-metis aktoriaus Beno Afflecko sūnus ne juokais prisidirbo. Sėdo už už 200 tūkst. kainuojančio „Lamborghini“ vairo ir padarė avarija. Berniukas bandė pavažiuoti atgal ir atsitrenkė į stovintį BMW. Tiesa, aktorius pats leido sūnui vairuoti automobilį, avarija įvyko Los Andželo prabangių automobilių prekybos centre, kai tėvas išbandė automobilius.

Mirė antras turtingiausias Italijos žmogus: paliko milijardinę akinių imperiją

Eidamas 88-uosius metus mirė antras turtingiausias Italijos žmogus, akinių verslo magnatas Leonardo Del Vecchio, sukūręs optikos imperiją ir įsigijęs tokius garsius prekių ženklus kaip „Ray-Ban“, „Persol“ ir „Oakley“. L. Del Vecchio buvo vienas sėkmingiausių Italijos verslininkų, nuo nulio sukūręs tarptautinę bendrovę, padėjusią akinius paversti geidžiamu ir brangiu mados aksesuaru. Remiantis žurnalo „Forbes“ sudarytu šių metų pasaulio milijardierių sąrašu, jo turtas vertinamas 27,3 mlrd.

Sylvesterio Stallone dukros užaugo: it nuo podiumo žengusios gražuolės

Aktorius Sylvesteris Stallone yra tapęs tikra legenda, o jo sukurti vaidmenys – tiesiog klasika. Tiek vyrus, tiek ir moteris, aktorius žavėjo ne tik raumenimis, kuriuos puoselėja iki šiol, bet ir puikia išvaizda. 75-erių aktorius gali didžiuotis ne tik puikiai susiklosčiusia savo karjera, bet ir ne ką mažiau sėkmingais savo dukrų pasiekimais. Sistine, Sophia  ir Scarlet prieš daugelį metų pozavo su tėčiu po legendinio filmo „Rokis“ filmavimų.

Gerbėjai sunerimę: Madonnos išvaizda sukėlė daugybę klausimų

63-ejų dainininkė Madonna socialiniuose tinkluose dažnai gerbėjus įtraukia į intrigas. Šis kartas – ne išimtis. Neseniai moteris pasidalijo vaizdo įrašu, kuris šokiravo gerbėjus ir jos sekėjus. 63 metų Madonna socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino intriguojančiu 10 sekundžių vaizdo įrašu, kuriame daugybė gerbėjų klausia to paties.

Williamas ir Kate sulaukė ypatingo pripažinimo: tai – dovana jų gimtąjam miestui

Princas Williamas ir Kate Middleton sulaukė ypatingo pripažinimo – Kembridžo universitete atidengtas pirmasis oficialus portretas, kuriame jie užfiksuoti kartu.  Kelis apdovanojimus laimėjusio dailininko Jamie Coretho darbas eksponuojamas Kembridžo Fitzwilliamo muziejuje.  Williamo ir Catherine portretą pernai užsakė Cambridgeshire‘o karališkasis portretų fondas. Šis meno kurinys užsakytas kaip dovana regiono gyventojams.

Gerbėjai sunerimę: karalienė silpsta akyse

386
Karališkosios šeimos ekspertai sunerimę – pasak jų, karalienė silpsta akyse.  Išnagrinėję praėjusį ketvirtadienį pasirodžiusias karalienės Elžbietos II nuotraukas, karališkosios šeimos ekspertai skambina pavojaus varpais – pasak Danielos Elser, monarchės išvaizda neramina.  D. Elser palygino karalienės nuotraukas, užfiksuotas vieneriais metais anksčiau su naujausiais kadrais – abiejose nuotraukose monarchė vilki tą pačią suknelę.  Straipsnyje news.com.

Mirė „Laskovyj maj“ solistas Jurijus Šatunovas

7888
Mirė Rusijos grupės „Laskovyj maj“ solistas Jurijus Šatunovas. Skelbiama, kad mirties priežastis – infarktas. Rusų atlikėjui buvo vos 48-eri metai, skelbiama „Baza“. „Dainininkas mirė Domdovo ligoninėje. Jam pasireiškė ūminis širdies nepakankamumas. Šatunovui buvo 48 metai“, – rašo „Zvezda“. Pastaruosius kelerius metus Jurijus Šatunovas teismuose kovojo su buvusiu savo prodiuseriu Andrejumi Razinu dėl „Laskovyj maj“ dainų teisių.

Skiriasi žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas su žmona: žlugo jau 4 santuoka

Žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas ir modelis Jerry Hall skiriasi, trečiadienį pranešė laikraštis „The New York Times“, remdamasis dviem informuotais šaltiniais. Tai bus jau ketvirtos skyrybos 91 metų R. Murdochui, J. Hall vedusiam Londone 2016-ųjų kovą. Australo R. Murdocho turtą žurnalas „Forbes“ vertina daugiau kaip 17 mlrd. dolerių (16,2 mlrd.
Į viršų