Gudrybės, kurios padės nuraminti šerpetojančią odą: išbandykite

Veido oda – tai jūsų sveikatos veidrodis, todėl prieš pradedant kovoti su šerpetojimu, reikėtų susidoroti su jo priežastimi. Tiesa ta, kad dažniausiai šerpetoti linkusi sausa, sudirgusi oda, tačiau ši problema gali pasireikšti ir kitiems odos tipams. Kokios gali būti šerpetojančios veido odos priežastys? Egzistuoja ne viena ir ne dvi odos šerpetojimo priežastys. Jeigu rūpinatės savo grožiu pakankamai, tikėtina, kad organizmas tokiu būdu leidžia jums suprasti, kad kovoja su kažkokia liga.
Sveika oda 2024-04-16
REKLAMA
Pharma Oil  Pharma Oil

Skinimalizmas: kai mažiau odos priežiūros tampa daugiau

Grožio industrija nuolat ieško būdų nustebinti vartotojus. Parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairių produktų ir ryškių pakuočių, kurios gali apsukti galvą. Kaip atsvara tokiai perteklinei gausai, rinkoje pastaraisiais metais išryškėjo gaivios skinimalizmo tendencijos. Jau pats terminas sufleruoja, jog šis šiuolaikiškas požiūris supaprastina veido odos priežiūrą, akcentuoja natūralų grožį ir daugiau dėmesio skiria kokybei, o ne kiekybei.

Veido odos priešai: apie daugelį net nesusimąstome

Mūsų veido odos priešai yra ne tik didelis stresas, saulės spinduliai, drėgmės trūkumas, bet ir daugelis kitų veiksnių, apie kuriuos retai susimąstome. Šiame straipsnyje dalijamės, kas labiausiai kenkia veido odai ir kaip galite ją apsaugoti. 1. Buvimas lauke be apsaugos nuo saulės Geriausias būdas apsaugoti savo odą nuo raukšlių, greito senėjimo ar pigmentinių dėmių yra naudoti kremą su ne mažesniu kaip 30 apsaugos nuo saulės faktoriumi.
Sveika oda 2024-04-04

Lakštinės veido kaukės: kur slypi jų populiarumas ir ką vertėtų žinoti apie jų naudojimą?

Itin išpopuliarėjusios lakštinės veido kaukės – nebrangus būdas pasidaryti atpalaiduojančią SPA odos procedūrą tiesiog namuose. Tokios kaukės yra greito efekto odos priežiūros priemonės, galinčios padėti spręsti įvairias odos problemas. Vis dėlto specialistai akcentuoja, kad lakštinė kaukė yra labiau papildoma priemonė, kuria tik paįvairiname savo veido odos priežiūros rutiną, pasilepiname.
Sveika oda 2024-03-27

Probleminės odos priežiūra: kokių kasdienės rutinos žingsnių vertėtų nepraleisti?

Su odos problemomis – veido raudoniu, pigmentinėmis dėmėmis, akne – susiduria neretas. Siekiant sušvelninti odos problemas išbandomos įvairios skirtingos priemonės bei rutinos ieškant tinkamiausių konkrečiai odos būklei. Medicinos gydytoja pastebi, kad nors savo odą reikia priimti tokią, kokia ji yra, verta nepamiršti keleto svarbių odos priežiūros žingsnių.
Sveika oda 2024-03-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų