MOTERS SVEIKATA

5 dažniausi mitai apie gerąsias bakterijas: nustebsite

Veikiausiai apie probiotikus esate girdėję daugybę istorijų. Neretai manoma, kad gerosios bakterijos yra pervertinamos ir neturi jokios naudos mūsų sveikatai. Vis dėlto, moksliniai tyrimai atskleidžia tikrąją tiesą. Šį kartą norime išsklaidyti 5 populiariausius mitus apie probiotikus ir jų vartojimą. 1. Probiotikai neturi jokios įtakos sveikatai Mūsų žarnyne gyvena milijardai gerųjų bakterijų, dar vadinamų probiotikais.
Moters sveikata Prieš 7 val.

Specialistė įspėja: nenuvertinkite gerųjų bakterijų svarbos

Atsiranda vis daugiau mokslinių tyrimų įrodančių mikrobiotos – bakterijų, virusų, grybelių, parazitų ir pirmuonių visumos organizme svarbą mūsų sveikatai. Pasirodo, kad nuo mikrobiotos gali priklausyti ne tik fizinė, bet ir emocinė žmogaus savijauta. Plačiau apie gerųjų bakterijų balansą organizme ir mikrobiotos svarbą pasakoja „InMedica“ šeimos gydytoja Sandra Liubinskienė.

Gydytojas papasakojo apie gerųjų bakterijų svarbą: tai žino ne visi

Geras virškinimas užtikrina ne tik reikalingų maistinių medžiagų ir vitaminų pasisavinimą, bet ir gerą bendrą savijautą, energiją ir nuotaiką. Tinkamą virškinamojo trakto veiklą užtikrina sveikas skrandis, žarnynas bei žarnyne gyvenančios gerosios bakterijos. Plačiau apie gerųjų bakterijų vaidmenį organizme pasakoja „Gydytojų Keršanskų“ klinikos šeimos gydytojas Andrius Tiurinas.

Menopauzės metu padidėja įvairių ligų rizika: kokie simptomai jas išduoda?

Menopauzė brandžios moters gyvenime yra natūralus reiškinys, kuris paprastai prasideda sulaukus 45–55 m. amžiaus. Pereinant į šį etapą organizme vyksta dideli pokyčiai, dėl kurių neretai vargina įvairūs negalavimai bei kyla tam tikrų ligų rizika.

Sužinoję šios moters amžių netenka žado: išdavė jaunatviškumo paslaptį

Itin jaunatviškai atrodanti moteris varo žmones iš proto, kai atskleidžia savo tikrąjį amžių. Ji dalijasi savo jaunatviškumo ir nuostabaus kūno sudėjimo paslaptimis. Moteris pribloškė žmones, atskleidusi, koks tikrasis jos amžius ir kad iš tikrųjų yra keliais dešimtmečiais vyresnė, nei atrodo.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų