Rašyti komentarą...
Tai kam ten dėti juk iš medžiagos būna pagalvelės liemenelėje. Jeigu tu išvertus eisi, tai būsi prostitutė.
didinasi todel kad atrodytu kaip karves su dideliu tesmeniu .
@xxx. Karvė, turinti didelį tešmenį, duoda ir daugiau pieno. Moterys dažniausiai atvirkščiai.
Mano žmona įsidėjo. Pagindė tris vaikus, tad iš krūtinės nieko neliko. Iš pradžių gaila buvo pinigėlių, bet praėjus dveims metams, galiu drąsiai pasakyti, kad tai buvo tikslingiausiai išleisti pinigai. Žmona laiminga, aš laimingas... Santykiai šeimoje šiuo metu yra pike. Lovos reikalai yra aukštumoje. Čia ne reklama, o asmeninė patirtis.
juk smegenų neįmanoma padidinti.
durnos.
Jiokie implantai krūtų,nei aukštakulniai pasitikėjimo neduoda.Nes tai yra papraščiaudia mitas.Jei neturėjau nuo vaikystės pasitikėjimo,tai jo ir nebus.Nereik turėti iliūzijų.Su inplantais gali turėti bėdų.Juk svetimkūnis įdedamas i moters organizmą.Sveikata
pradeda šlubuot,prasideda nemiga,depresija,nerimas,kiti sveikatos sutrikimai.Paskui tenka juos išimti.
moterys , moterys o va kaip su vyrais -- jie irgi turi broblemu -- kodel tilima --ar vyrai yra antrarūšiai padarai --- ......... ? ? ?
Gal geriau jau tokios, kokias turi, negu su protezais vaikščioti.
tai reik tiketis kad daugiau apie tai nerasysit,kur jus dingsit nerase vel bus straipsniu eile apie tai
@q Paprasčiau tariant----moterys viską daro ,kad patiktų vyrams,nors ir be reikalo.Velniop tokį vyrą,nors jų ir tragiškai trūksta
ATMINKIT,kad po implantų įdėjimo gali prasidėti rimtos sveikatos problemo.Depresija,nemiga,galvos skausmai,kiti sveikatos negalavimai.Paskui gali tekti juos išimt.Juk tai įdedamas svetimkūnis ir kaip regulos organizmas jos dar nežino.Kartais plastikos hirurgai pasako,kad gali kilti sveikatos problemom po implantų įdėjimo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų