Rašyti komentarą...
Šimonytė užkietina, o Armonaitė atlaisvina
Kad dazniau tryda aplanko, o ne uzkieteja kazkas :D
Užkietėję viduriai - psichosomatinis sutrikimas, nesprendžiate kažkokios problemos, darbe kažko nepadarote, atidedate kažkokį veiksmą ar sprendimą, kurio visi iš jūsų laukia, neleidžiate, kad kažkas įvyktų, taip sakant užspaudžiate, labai tiesioginė reikšmė. Kai tik tai padarysite, atsilaisvins visi viduriai.
Pagrindinis ir svarbiausias faktorius - nevartojimas ar mažas vartojimas riebalų ir nejudrumas. Jei bėgtumėte paėdęs bet ko, vis vien apsi.... kelyje, nepadėtų joks vidurių užkietėjimas, nes stumiamas maistas ir skysčiai žemyn, suskystėja išeinamosios žarnos turinys ir tampa neįmanoma išsilaikyti neapsitr.... Prieš bėgimą tenka būtinai pasistengti. o riebalai, ypač aliejus yra tiesiog būtini, nevartojantiems už tai būna daug bausmių, net ir proto užkietėjimas - kaip šersi, taip ir tarnaus
Kaip keturkojai padarėliai atsikrato nereikalingos naštos? Kokia jų poza tuo metu? O ar ne tokia pat poza ir žmogaus, kai jis gamtoje pritūpęs tai daro - keliai prie ausų? Vadinasi, prie vidurių užkietėjimo prisidėjo ir klozetai, nes ant jų sėdime, lyg šefo fotelyje, nors esame jauni, turime stiprius kojų raumenis, ir bent pusiau žemesnis klozetas daugeliui šią problemą išspręstų be papildomų priemonių. Na, o kol yra, kaip yra, galime apsikabinti vieną koją už kelio ir pakelti koją link ausų aukščio, paskui kitą. Daugeliui pakaks ir tą vieną pakelti.
Pats geriausias vaistas ir maistas kalafijoras.
Pats geriausias vaistas Kivi
Labai padeda išmanus klozeto dangtis.
Čia daug kas paminėta tai problemai pigiai spręsti: reik gerti daug vandens, valgyti obuolius, raugintus kopūsus ir agurkus,kiek galima daugiau vaikšiot ,judėti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų