REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
100
Žymūs žmonės susirinko atsipūsti: įsiamžino ryškioje fotosesijoje (nuotr. Organizatorių)

Vandens sporto mėgėjų jau pamiltas pramogų parkas Vilkaviškyje šįkart suspindėjo ir kitaip, ir itin ryškiai – jame vienai dienai įsikūrė neįprasta fotosesijų erdvė su akį itin traukusiu akcentu: vitaminų vonia bei dušu.

100

Vandens sporto mėgėjų jau pamiltas pramogų parkas Vilkaviškyje šįkart suspindėjo ir kitaip, ir itin ryškiai – jame vienai dienai įsikūrė neįprasta fotosesijų erdvė su akį itin traukusiu akcentu: vitaminų vonia bei dušu.

REKLAMA

Pasilepinti saule, vandens pramogomis ir įsiamžinti prie nematytos fotosienelės nusprendė ne vienas žinomas Lietuvos žmogus – serialų ir laidų prodiuseris Gediminas Juodeika su sūnumi Jonu, jo draugė Živilė Jonikaitė, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, muzikinio projekto finalininkė, muzikos mokytoja Lijana Stakauskaitė, tapytoja Gintė Ramutytė, iliuzionistas Modestas Petrikas, plaukų stilistas Karolis Murauskas, laisvalaikio aprangos autoriai Tadas Kuzminskas ir Diana Želvienė, įvaizdžio dizainerė, plaukų stilistė Džiuljeta Vėbrė, „Wake Inn Vilkaviškis“ įkūrėjas Mantas Puodžiūnas su drauge Elvija Liūtaite, vitamininių dušų specialistas Marius Vėbra, mikropigmentacijos meistrė, maudymosi kostiumėlių kūrėja Juana Balkevičienė, dizainerė Aurelija Jurkšaitytė, verslo konsultantai Gintarė ir Andrius Armaliai bei kiti, rašoma pranešime spaudai.

„Ilgą laiką su komanda kūrėme naują serialą, todėl nebuvo nė menkiausios galimybės susitikti su bičiuliais, lankytis renginiuose ar atostogauti. Dabar – trumpa kūrybinė pertraukėlė, o geresnio poilsio, nei praleisti ją vitaminų vonioje, nė nesugalvosi“, – su šypsena kalbėjo G. Juodeika.

REKLAMA
REKLAMA

Humoro jausmo nestokojantis, kitą mėnesį jubiliejų švęsiantis garsus pašnekovas nepraleido progos ir pajuokauti, sakydamas, kad į aplinkoje labai išsiskyrusią vonią vandens fotografas prileido tik po fotosesijos.

REKLAMA

„Matyt, buvome negeri“, – šmaikštavo pašnekovas.

G.Juodeika pridūrė esąs smalsus, žinąs apie daugelį sveikatai bei grožiui skirtų naujovių, bet jį sudomino galimybė kasdienę dušo procedūrą paversti kvapnesne ir naudingesne tiek plaukams, tiek odai.

„Prisuki tokį nedidelį daikčiuką prie maišytuvo ir iš jo jau bėga vitaminais, mineralais, eteriniais aliejais bei visokiomis kitokiomis gėrybėmis prisotintas vanduo! Tikri stebuklai“, – mokslininkų ir technologų sukurtu filtru stebėjosi G. Juodeika.

REKLAMA
REKLAMA

Kad vonios, praturtintos įvairiausiomis gėrybėmis, malonumais lepinasi dažnai, patikino plaukų stilistas K. Murauskas. Tiesa, kartais į vandenį jis priberia rožių žiedlapių ar specialios druskos, bet tuomet tenka skirti nemažai laiko viską sutvarkyti.

„Suderinti ir būtinybę, ir naudą – svarbus dalykas. Kartais žmonėms sunku patikėti, kiek jų plaukų apimčiai, purumui, švelnumui įtakos turi naudojamo vandens kokybė, todėl, jei tik yra galimybė, visada rekomenduoju jį pagerinti“, – sakė K. Murauskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Eksperimentuoti su savo plaukais nusiteikusi ir neseniai įvaizdį atnaujinusi J. Bartaškienė atvira – abejojančiųjų, kad atskirai reikia rūpintis mažiausiai dėmesio gaunančia viso kūno oda, lieka vis mažiau.

„Informacijos apie tai, jog su maistu gauti vitaminai ir mineralai pirmiausia „atitenka“ vidaus organams, tikrai pakanka. Tad, oda reikia rūpintis atskirai. O ar gali būti geriau, jei tą gali padaryti tiesiog prausdamasis po dušu?“, – nuomonę išsakė pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų