Zvonkus – apie „Eurovizijos“ pusfinalį, „The Roop“ pasirodymą ir kodėl konkurse nedalyvauja Lietuvos įžymybės

Šį antradienį pasibaigė pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame paaiškėjo – grupė „The Roop“ gavo kelialapį į finalą, o drauge su lietuviais į finalą keliauja Norvegijos, Izraelio, Rusijos, Azerbaidžano, Maltos, Kipro, Švedų, Belgijos, Ukrainos atstovai. Dainų kompozitorius bei atlikėjas Deivydas Zvonkus atvirai prabilo apie pirmojo pusfinalio dalyvių pasirodymus.

10

Naujienų portalui tv3.lt D. Zvonkus teigė, kad Kipro atstovės pasirodymas kiek primena žinomos atlikėjos Lady Gagos dainą, tačiau tai nė kiek netrukdo nugalėti „Eurovizijos“.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zvonkus – apie „Eurovizijos“ pusfinalį, „The Roop“ pasirodymo spragą ir kodėl konkurse nedalyvauja Lietuvos įžymybės

Vakar paaiškėjo, kurios šalys tęs kovą dainų konkurse ir keliaus į didįjį finalą. Tiesa, kai kurios šalys pateko tiesiai į finalą ir joms nereikia dalyvauti pusfinaliuose. Būtent tokią privilegiją turi Vokietija, kurios pasirodymas labai patiko D. Zvonkui.

„Vakar paaiškėjo tik dalis šalių, dalyvausiančių finale. Visos dainos, kurios pagal susumuotus komisijų ir žiūrovų balsavimus ten pateko, ir yra to vertos, nes atitiko taisyklių keliamus kriterijus ten patekti. Faktas, kad keletas privilegijuotų šalių patenka iškart į finalą, sukuria nelygybės jausmą ir demotyvuoja žiūrovus už tas šalis balsuoti. Nepaisant to, man patinka šių metų vokiečių daina“, – naujienų portalui tv3.lt sakė D. Zvonkus.

Anot atlikėjo bei kompozitoriaus, šiemet jis serga už dvi šalis, kurios anot jo, vertos nugalėtojo vardo: „Aš, be abejo, sergu už Lietuvos pergalę, tik kažin, kiek tai objektyvu... Antras mano pasirinkimas būtų Belgijos daina. Bet, kol kas dar nemačiau antrojo pusfinalio .Norint nugalėti, dėmesį kreipti reikia į absoliučiai viską. Ir dar turi pasisekti, kad kitos šalys neatsiųstų panašių dainų. Iki pirmojo pusfinalio man labai patiko Australijos deleguota daina, tačiau vakar jos atlikimas neįtikino.“

D. Zvonkus pasakojo, kad pagrindinė spraga, kuri galėjo pamaišyti grupei „The Roop“ buvo tai, jog jie pasirodė pirmieji: „Šiokia tokia spraga buvo pasirodyti pirmiems. Ji nesutrukdė patekti į finalą. Neabejoju, kad „The Roop“ jame pasirodys puikiai. Dabar viskas priklauso tik nuo to, kiek blogai pasirodys kiti finalistai.“

REKLAMA

Taip pat po Kipro šalies atstovės pasirodymo, internete pradėjo ūžti diskusijos, jog ši daina labai primena Lady Gagos dainą. Būtent šia tema pasisakė ir D. Zvonkus.

„Kiprietės daina originalumu tikrai nespindi. Joje skamba nemažai nuvalkiotų motyvų, jau girdėtų daug kur. Skirtingiems komentatoriams kūrinys primena skirtingas dainas – minimi Lady Gaga hitai „Bad Romance“ arba „Alejandro“, Rita Ora „Anywhere“, Selena Gomez „Wolves“. Bet tai netrukdo nugalėti konkurso. Netta „Toy“ aranžuotėje girdimi White Stripes „Seven Nation Army“ aidai. Conchita Wurst „Rise Like a Phoenix“ posmai kažkiek primena Bon Jovi „Always“ posmus, Ruslanos dainoje „Wild Dances“ galima išgirsti Dschinghis-Khan dainos „Brennende Taiga“ motyvą. Ir taip toliau“, – savo nuomonė išsakė jis.

Baigdamas pokalbį apie pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį, D. Zvonkus išsakė ir savo poziciją, kodėl anot jo, žinomi Lietuvos veidai nedalyvauja šiame konkurse: „Nevisi mėgsta ir nori dalyvauti konkursuose. Mažiau žinomus veidus gal jaunatviškas maksimalizmas atveda...“

 


Rašyti komentarą...
2021-05-19 22:15:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ogi todel, kad didzioji dauguma izimybiu ziaubcioja pagal fonograma
Atsakyti
-17

N
Na
2021-05-20 05:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinomi veidai bijo pasijuokt. Jie tik kitus kritikuoti moka. Zvonkau tai Katazina leisk.
Atsakyti
-26

T
Tai tegul
2021-05-19 22:32:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
pats su žąsinais Rudoku ir Jampu paeurovizina jei jau tokį kietą laužia kitus komentuodamas
Atsakyti
-36

SKAITYTI KOMENTARUS (49)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų