Islandijos atstovui „Eurovizijoje“ nustatytas koronavirusas

„Eurovizijoje“ – dar vienas koronaviruso atvejis. Islandijos TV kanalas RUV praneša, kad COVID-19 buvo nustatytas grupės Daði og Gagnamagnið nariui. 

Grupė negalės pasirodyti generalinėje pusfinalio repeticijoje ir rytoj vyksiančiame konkurso pusfinalyje. 

„Jau žinoma, kad jie nepasirodys komisijai generalinėje repeticijoje ir labai tikėtina, kad negalės dalyvauti ir pusfinalyje rytoj“, – praneša RUV. Žinią savo Twitter paskyroje patvirtino ir grupės lyderis.

Pagal „Eurovizijos“ taisykles, jei yra nustatomas kontaktas su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu, kontaktą turėjęs asmuo privalo karantinuotis penkias dienas, po kurių, gavęs neigiamą testą, gali saviizoliaciją nutraukti. 

Jei grupė negalės dalyvauti antrąjame „Eurovizijos“ pusfinalyje, tiesioginiame eteryje bus ištransliuotas jų dar kovą nufilmuotas pasirodymas, arba antrosios grupės repeticijos įrašas. Kalbama, kad grupė pasirinko pastarąjį variantą. 

Primename, kad islandų delegacijoje gegužės 16 d. jau buvo nustatytas vienas koronaviruso atvejis. Dieną prieš tai COVID-19 nustatytas lenkų delegacijos nariui. Tame pačiame viešbutyje gyvenančios Maltos bei Rumunijos delegacijos vakar sulaukė neigiamų testų rezultatų. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų