„The Roop“ – „Eurovizijos“ finale: Lietuva varžysis dėl nugalėtojos vardo Pasirodys antroje finalo dalyje

Išaušo pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame paaiškėjo – grupė „The Roop“ gauvo kelialapį į finalą. Su nekantrumu gerbėjai laukė pusfinalio rezultatų, o lietuvius palaikė daugybė žmonių.

Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradėjo ir pirmieji scenoje pasirodė Lietuvos atstovai. Grupė buvo pasitikta ovacijomis ir sulaukė daugybės komplimentų.

Kartu su grupe „The Roop“ į finalą keliauja Norvegijos, Izraelio, Rusijos, Azerbaidžano, Maltos, Kipro, Švedų, Belgijos, Ukrainos atstovai.

Po pusfinalio lietuviai pasirodė spaudos konferencijoje, kurioje traukė burtus ir sužinojo, kad dainuoti jiems teks antrojoje finalo dalyje.

Pirmoje finalo pusėje pasirodys:

Izraelis, Rusija, Malta, Kipras, Belgija;

Antroje finalo pusėje pasirodys:

Norvegija, Azerbaidžanas, Lietuva, Švedija;

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmadienį įvykusiame „Eurovizijos“ atidarymo renginyje V. Valiukevičius sakė, jog tokia atsakomybė jo nebaugina ir teigė, labai laukiantis išėjimo į sceną. 

Taip pat grupė jautėsi ir repeticijų metu, didelių pokyčių „The Roop“ pasirodyme nebuvo, o pačios repeticijos praėjo sklandžiai. Vaizdo medžiagoje iš repeticijos galima buvo matyti, jog grupė scenoje jaučiasi užtikrintai, kaip namuose. 

Tiesa, paaiškėjo viena iš pasirodymo stipriųjų vietų – V. Valiukevičius palaikė akių kontaktą su kamera.

„Jaučiamės pasiruošę, jaučiamės puikiai. Mūsų pasiruošimas yra tvirtas, nuotaikos geros. Esame jau savaitę čia ir nejaučiame įtampos.

Daugiausiai esame susifokusavę į save. Nesame Eurovizijos žiūrovai, esame dalyviai. Mums patinka islandai, šveicarai, italų grupė. Yra keli, kurie ne mūsų skonio, bet nenorime įvardinti“, – apie konkurentus kalbėjo „The Roop“. 

Spaudos konferencijoje paklaustas, ar bendrauja su kitų šalių atstovais, V. Valiukevičius sako, to daryti nespėjantis: „Daug nebendraujame, nes visi esame savo atskiruose burbuluose ir vieną dieną repetuoja septynios aštuonios šalys. Visas traukinys važiuoja taip greitai, kad sunkiai prasilenkiame, nors ir netoli kambariukai“. 

REKLAMA

„The Roop“ sako, lažybomis nesidomintys: „Žurnalistai kai užduoda mums šį klausimą, jis nepadeda. Aš pats lažybų nežiūrinėju. Mes jas atsargiai vertiname, viskas labai gali staigiai pasikeisti. Nenorėčiau net veltis į šias diskusijas. Mes stengiamės nelyginti savęs. Jie yra tokie kokie yra, mes esame tokie, kokie esame“.

„Mes laikomės nusistatymo, kad vos išėję iš kambario jau esame scenoje. Turime nuostabią stilistę ir grimerę. Ir visą kambarį – drabužinę. Esame nuolat pasiruošę ir džiaugiamės, kad galime šiemet atstovauti Lietuvą aukščiausiame lygyje. Galime pasakyti, kad kokią vietą beužimtume – jau esame matomi. Mūsų vėliavos nešimas nesibaigs po Eurovizijos“, – teigia „The Roop“. 

Grupė teigė nebijantys prognozuoti sau sėkmės – savo daina grupės nariai yra patenkinti ir ja tiki: „Mūsų daina yra tikrai labai tvirta, „Discoteque“ yra grojama daugelyje užsienio radijo stočių, ne vien Europoje. Tuo tikrai galime pasigirti, todėl, kad ne kiekviena eurovizinė daina groja radijo stotyse, kitos lieka euroviziniame burbule, neatitinka, pavyzdžiui, radijo stočių formato, pagroja tuos du mėnesius ir dingsta.

O mūsų daina sklinda po pasaulį. Tai labai didelis faktorius, rodantis, kad turime visas galimybes laimėti arba užimti didelę, aukštą vietą ir būti apskritai pastebėti kaip lietuviai.“

Buvo priimtas sprendimas, jog šių metų „Eurovizija“ vyks su pasirodymus arenoje stebinčiais žiūrovais. Kiekvienas iš „Eurovizijos“ renginių – publikai atviros repeticijos, du pusfinaliai, finalas – vyks su ne daugiau nei 3500 žiūrovų. Bilietus įsigyti pirmumo teisę turi tie žiūrovai, kurie turėjo bilietus į pernai dėl koronaviruso pandemijos atšauktą „Eurovizijos“ konkursą.  Visi konkurse apsilankysiantys žiūrovai turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų.

Vyriausybės kanceliarijos Įvaizdžio grupės stebėsenos duomenimis, pernai pirmąjį pusmetį ir šių metų pirmąjį ketvirtį „The Roop“, vertinant kultūros sritį, daugiausia prisidėjo prie Lietuvos matumo ir žinomumo formavimo užsienio šalyse. 


Rašyti komentarą...
U
UK
2021-05-19 00:30:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super ir dar karta Aciū =The Roop!!!!!
Atsakyti
-8

J
Jūratė
2021-05-19 05:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai! Valio!!! Tik į pergalę!
Atsakyti
-5

.
...
2021-05-19 00:54:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
paskutinis šūdas išvis tie 2 atlikėjai neturėjo patekti į finalą.
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų