Paaiškėjo, kas skelbs Lietuvos balus „Eurovizijos“ finale

Šį šeštadienį, gegužės 22 dieną, „Eurovizijos“ dainų konkurso finalo metu žiūrovai išvys atlikėją Andrių Mamontovą, kuris paskelbs, kaip savo balsus finalistams paskirstė lietuviai.

Lygiai prieš 15 metų grupė „LT United“, kurią specialiai konkursui subūrė Andrius Mamontovas, užėmė iki šiol aukščiausią Lietuvos vietą „Eurovizijos“ dainų konkurse. Šeši grupės nariai – Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Viktoras Diawara-Vee, Saulius Urbonavičius-Samas, Arnoldas Lukošius ir Eimantas Belickas – su daina „We Are The Winners“ laimėjo šeštąją vietą.

„Tai buvo vienas įsimintiniausių gyvenimo nuotykių, kurį teko patirti su labai gera kompanija ir tokiose netikėtose aplinkybėse. Galima visaip vertinti „Euroviziją“ ir jos turinį, tačiau tai yra labai įdomus ir vertingas patyrimas“, – teigia atlikėjas Andrius Mamontovas.

Pirmajame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje šį vakarą „The Roop“ kovos dėl vietos didžiajame finale – Lietuvos atstovai pusfinalyje pasirodys pirmieji.

„Šiemet „The Roop“ įrašė puikų popmuzikos kūrinį. Manau, kad Vaidotas ir jo komanda įdėjo daug darbo ir širdies ir yra daugiau nei verti atstovauti mūsų šaliai. Esu tikras, kad jie turi visas realių galimybių pagerinti Lietuvos pasiekimus „Eurovizijoje“.

Linkiu pergalės visomis įmanomomis šio žodžio prasmėmis. Linkiu susikaupti ir nesiblaškyti, įvykdyti visus savo sumanymus kiek įmanoma geriausiai. Linkiu atvežti mūsų taip laukiamą laimėjimą“, – linkėjo A. Mamontovas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų