Įvertinkite „Eurovizijos“ kilimo stilių: kas pataikė į dešimtuką, o kas prašovė pro šalį?

Sekmadienio vakarą įvyko „Eurovizijos“ atidarymo renginys, kurio metu šalių atstovai žengė ant turkio spalvos kilimo. Susirinkusieji pademonstravo įmantrius stiliaus derinius.

24

Tiesa, čia sužibėjo ir Lietuvos atstovai „The Roop“.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ raudonas kilimas

Daugybės fotografų blyksčių sulaukė Norvegijos atstovas Contestant TIX. Vyras pasipuošė baltais kailiniais, kurie siekė žemę, o stiliaus akcentu tapo aukso spalvos kelnės.

Taip pat pro akis nepraslydo ir Rusijos atstovės Manizha apranga. Moteris pasipuošė it iš kašmyro pagamintu kombinezonu, kuris buvo ryškios raudonos spalvos.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie grupės „The Roop“ aprangą.

Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius renginyje pasirodė su sijonu. Mantas Banišauskas vilkėjo raudonos spalvos kostiumą, o Robertas Baranauskas – juodos spalvos derinį. Grupė ant kilimo žengė su geltonų tulpių puokštėmis. 

Antradienį vyksiančiame pirmąjame pusfinalyje Lietuvos atstovai pasirodys pirmi. Paklausti, ar nesijaudina, „The Roop“ atsakė, kad jiems tai – normalu. „Mes jau žinome, kad atidarysime konkursą. Todėl labai nekantraujame“, – sakė V. Valiukevičius.

Pasak „The Roop“, įkvėpimas grupės choreografijai ateina iš jų vaikystės herojų: „Įkvėpimas atėjo iš mūsų vaikystės „influencerių“: Michael Jackson, David Bowie, Freddy Mercury“, – vardijo grupės lyderis. 

„Mes norime, kad žmonės judėtų, nes kai judi – jautiesi geriau. Judėjimas išlaisvina ir gerina žmogaus sveikatą. Po metų pandemijos manau labai svarbu yra atsistoti nuo sofos, pajudėti ir jaustis gerai. Mes norime, kad žmonės būtų sveiki ir laimingi. Ir mūsų spalva – geltona – yra vilties ir pozityvumo spalva. Štai, ką norime, kad žmonės turėtų savo gyvenimuose“, – kalbėjo V. Valiukevičius. 


Rašyti komentarą...
C
Cha!
2021-05-17 09:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsiškis su sijonu??? Parodėt, kad iš gilios provincijos esat??? Pasenęs dalykas!!! Rūpai, sau svajotą pergalę jau palaidojot!
Atsakyti
-5

D
Deja
2021-05-17 11:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
sijonai Eurovizijoj jau išėjo iš mados
Atsakyti
0

T
Tai jai su sijonu
2021-05-17 10:09:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jis p...... Ar aš klystu
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų