Jautrus Vokietijos atstovo gestas: ant „Eurovizijos“ raudonojo kilimo pagerbė negalėjusius atvykti dalyvius

Sekmadienį vakare įvykusiame „Eurovizijos“ atidarymo renginyje Vokietijos delegacija sužavėjo jautriu gestu. 

Ant turkio kilimo Vokietijos atstovas Jendrik konkurse žengė pasipuošęs švarku, ant kurio buvo pritvirtintos dėl koronaviruso pandemijos dalyvauti negalėjusių delegacijos narių nuotraukos. 

Jam kompaniją palaikė didžiuliu „taikos“ ženklu persirengusi mergina ir trys pritariančios vokalistės.

Primename, kad „The Roop“ renginyje taip pat pasirodė su išskirtine apranga – V. Valiukevičius ant kilimo žengė su sijonu. 

„Jaučiamės labai puikiai, nesitiki, kad pagaliau tai vyksta vis dėlto. (...) Esame pilnai pasiruošę, repeticijos praėjo puikiai ir jos leido mums pasiruošti tiek psichologiškai, tiek fiziškai“, – Lietuvos žurnalistams sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius. 

Net kelioms konkurso delegacijoms dėl koronaviruso grėsmės negalint dalyvauti sekmadienį rengiamame atidaryme, Lietuvos atstovai sako nejaučiantys nerimo. „Labai dėkoju Vyriausybei, kuri vis dėlto padarė tą nutarimą ir mus, visą delegaciją paskiepijo, todėl, kad tikrai jaučiamės nuo to saugiau. Žinokite, ne visi čia tokie paskiepyti“, – sakė grupės lyderis. 

Šiemet festivalis organizuojamas laikantis griežtų Nyderlandų vyriausybės nustatytų taisyklių. 65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas Roterdame prasidės gegužės 18 dieną. „The Roop“ Lietuvai atstovaus su daina „Discoteque“. Ši grupė atstovauti Lietuvai buvo išrinkta ir praėjusiais metais, bet dėl koronaviruso pandemijos konkursas buvo atšauktas. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų