Pastebėjo akyliausi: „The Roop“ pasirodyme buvo trukdžių?

Antradienį įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame paaiškėjo – grupė „The Roop“ gauvo kelialapį į finalą. Su nekantrumu gerbėjai laukė pusfinalio rezultatų, o lietuvius palaikė daugybė žmonių.

Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradėjo ir pirmieji scenoje pasirodė Lietuvos atstovai. Grupė buvo pasitikta ovacijomis, tačiau akyliausiems užkliuvo kelios detalės. 

Po lietuvių pasirodymo užvirė diskusijos socialiniuose tinkluose, žmonės dalijosi savo nuomone, vieniems pasirodymas buvo tobulas, tačiau pasitaikė ir tokių, kuriems užkliuvo kamerų darbas bei pasirodymas atrodė neišdirbtas.

Pasak gerbėjų, pirmąją dainos minutę kameros šokį nufilmavo stambiu planu, tačiau antrąją buvo per toli ir praleido svarbiausią šokio dalį. Taip pat kiti girdėjo ir garso trukdžius.

Antradienį iš pirmojo pusfinalio į „Eurovizijos“ finalą patekus Lietuvos atstovams, užfiksuota jautri akimirka – „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius nesulaikė džiaugsmo ašarų. 

Į „Eurovizijos“ finalą pateko 10 iš 16 pusfinalio dalyvių. Praėjusios šalys buvo skelbiamos atsitiktine tvarka. Tiesa, konkurso gerbėjams iš Lietuvos teko nemažai įtampos – mūsų šalies pavadinimas nuskambėjo šeštuoju numeriu. 

Viso pusfinalio metu, taip pat ir skelbiant rezultatus, kameros dažnai atsisukdavo į „The Roop“. Grupė atrodė atsipalaidavusi, gerai leido laiką, o skelbiant rezultatus – rami. Paskelbus, kad į finalą Lietuva patenka ir kamerai atsisukus į V. Valiukevičių, jo akyse žibėjo ašaros. 

Kartu su grupe „The Roop“ į finalą keliauja Norvegijos, Izraelio, Rusijos, Azerbaidžano, Maltos, Kipro, Švedų, Belgijos, Ukrainos atstovai.

Po pusfinalio lietuviai pasirodė spaudos konferencijoje, kurioje traukė burtus ir sužinojo, kad dainuoti jiems teks antrojoje finalo dalyje.

REKLAMA

Pirmoje finalo pusėje pasirodys:

Izraelis, Rusija, Malta, Kipras, Belgija;

Antroje finalo pusėje pasirodys:

Norvegija, Azerbaidžanas, Lietuva, Švedija;

Pirmąjame „Eurovizijos“ pusfinalyje Roterdamo „Ahoy“ arenoje „The Roop“ pasirodė pirmieji. Grupė visos viešnagės Nyderlanduose metu sulaukia daug žiniasklaidos bei gerbėjų dėmesio. Vakar vykusiame neoficialiame balsavime „Eurovizijos“ internetiniame puslapyje Lietuvos atstovai užėmė pirmąją vietą. 


Rašyti komentarą...
M
Morta Q
2021-05-19 17:51:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo. Geram šokėjui ir kondicionierius trukdo.
Atsakyti
-3

N
Na
2021-05-19 20:55:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia tik vaivorikštini aš nepatiko. Raskevičius su sijonu geriau ane taip.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų