Žurnalo „L’Officiel“ pristatyme – Stumbrų šeima: „Su metais daromės tik laimingesni“

Vėsų ketvirtadienio vakarą Lietuvos žvaigždės susirinko į laukiamiausią renginį – žurnalo „L’Officiel“ rudens numerio pristatymą. Renginyje apsilankiusi verslininkė Inga Stumbrienė su vyru Aivaru Stumbru papasakojo apie įspūdžius ir neseniai atšvęstas vestuvių metines. 

66

Vilniaus centro viešbutis „Narutis“ vakare tiesiog skambėjo nuo audringos muzikos, garsau juokio ir susirinkusių svečių. Verslininkė Inga Stumbrienė sako, kad šio vakaro nė už ką nebūtų praleidusi. 

„Visi „L’Officiel“ žurnalo pristatymai yra labai gražūs, labai elegantiški ir gavę kvietimą mes tikrai neabejojome, kad šio renginio nepraleisime“, – šypsosi ji. 

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „100 METŲ MADOS“: žurnalas „L’Officiel“ išskirtiniame vakarėlyje paminėjo 100-mečio gimtadienį ir pristatė naujausią rugsėjo numerį

Moteris visada mėgsta išsiskirti iš minios ir parodyti išskirtinę eleganciją, ką galima buvo pamatyti ir šiame renginyje. I. Stumbrienė vakarui pasipuošė rausva elegantiška lietuviško prekinio ženklo „Step by step” suknele, siekiančia žemę. 

Pasiteiravus, kiek laiko užtruko pasiruošti renginiui, moteris nusijuokė. „Aš, kaip visada, taip moteriškai bandysiu išsisukti – kiekvienai skirtingai. Bet kad jau klausiate, tai užtrukau keletą valandų“, – sako Inga Stumbrienė. 

Papasakojo apie pažintį 

Verslininkai Aivaras ir Inga Stumbrai vasarą atšventė 17-ąsias vestuvių metines. Nors pirmojo pasimatymo akimirkų vyras neatskleidė, Aivaras sako, kad pirmoji jų pažintis buvo dar mokykloje.  

„Mes susipažinome mokyklos diskotekoje. Nors ir ji buvo mano pirmoji meilė, tikrai nežinojau, kad vesiu Ingą, reikėjo prie vestuvių pribręsti penkerius metus“, – juokasi jis.  

Vyras sako, kad Inga mokykloje jį labiausiai sužavėjo spindinčiu grožiu. Jis šmaikštauja, kad be grožio turbūt nebūtų jos vedęs. 

„Mes mokykloje gi susipažinome, kas ten gali labiau sužavėti? Aišku, kad grožis. Jei nebūtų taip pritraukus akies, gal ir dabar nebūtume susituokę, – juokiasi jis. – Vėliau jau tik pastebėjau kitas puikias jos savybes. Tikrai su metais daromės tik laimingesni.“

Inga sako, kad jau susipažinusi su mylimuoju svarstė apie ateitį kartu. 

„Manau, kad tuomet, kai pradėjome draugauti, aš įsivaizdavau bendrą ateitį kartu. Dabar esu pati laimingiausia“, – šypsosi moteris.  


Rašyti komentarą...
A
Ala
2021-09-03 00:42:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi nebera daugiau apie ka parasyti ,tokie pat kaip visi
Atsakyti
0

T
Tamara
2021-09-03 09:32:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
O iNGUTE,TAI PASENO.BER VYRAS TAI ZYDI.SAUNUOLIS FORMA PALAIKO
Atsakyti
0

A
2021-09-03 09:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
O čia tai lygis. Nuostabu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų