Inga Stumbrienė – apie šeimos tradicijas ir svarbią šventę: vyras padovanojo įspūdingą dovaną

Visai neseniai Inga Stumbrienė drauge su vyru Aivaru vyko romantiškai paminėti 17-ąsias vestuvių metines. Pora laiką leido Santorinio saloje.

20

Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė papasakojo apie atostogas svetur bei jų šeimos itin romantišką tradiciją.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga Stumbrienė papasakojo apie vestuvių metines

I. Stumbrienė pasakojo, jog į šią salą jie vyko be vaikų, nes norėjo laiką praleisti tik dviese. Čia juos sužavėjo ne tik įspūdingas kraštovaizdis, bet ir gardus maistas: „Manau, kad kiekvieną sužavi išskirtinis Santorini salos kraštovaizdis, itin užburia ugnikalnio kalvose įsikūrę balti nameliai su mėlynais stogais. Taip pat ir nuostabus oras, šilti žmones bei skanus maistas.“

Pasak pašnekovės, ši sala nėra didelė, tačiau joje galima pamatyti ne vieną įdomią vietą. „Ši Graikijos sala nėra labai didelė, tad ją visą išvaikščioti užteks mažiau nei savaitės. Mus labiausiai sužavėjo pats kraštovaizdis, jaukios ir siauros Santorini gatvelės, vietiniai restoranėliai. Čia taip pat galima aplankyti ir istorines vietas, išskirtinius paplūdimius: juodą bei raudoną“, – pasakojo I. Stumbrienė.

Moteris taip pat atskleidė, jog šią salą pasirinko ir dėlto, jog visai neseniai jų šeima atostogas leido tolimesniame krašte. Šį kartą jie panoro pailsėti ne tokioje tolimoje saloje.

„Čia lankomės jau antrą kartą. Kadangi visai neseniai grįžome iš Maldyvų, tolimesnės kelionės, todėl trumpam pabėgti rinkomės artimesnes vietoves ir tam idealiai tiko Santorini sala, kur dera įspūdinga gamta ir jaukus bei ramus poilsis.

Mes turime atradę savo mėgstamą restoraną, kur labai jauku ir itin gardus maistas, tai „NAOS“ restoranas, kuris yra įsikūręs Oia vietovėje. Jį tikrai galėčiau rekomenduoti. Tiesa, Santorini laikoma viena iš brangiausių Graikijos salų. Šį kartą atostogos buvo labai ramios ir romantiškos, tad tiesiog mėgavomės ramiu poilsiu, įspūdingais saulėlydžiais, išskirtiniais Cave baseinėliais, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas ir gardžiu maistu“, – džiaugėsi Inga. 

Baigdama pokalbį apie romantiškas atostogas, Inga pasidalijo ir tuo, kaip jos vyras Aivaras nustebino vestuvių metinių proga.

„Per kiekvienas vestuvių metines turime tradiciją – savo vestuvinius žiedus papuošti dar vienu deimantu, kuris mums primins dar vienus kartu praleistus metus, tad mūsų abiejų žieduose jau spindi po 17 deimantukų. Taip pat turime tradiciją, jei tik yra galimybė, išvykti į kelionę ir paminėti vestuvių sukaktį svetur, vis naujoje vietoje“, – šyptelėjo I. Stumbrienė.

 


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2021-07-31 10:59:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuštybių mugė
Atsakyti
-4

2
20210731
2021-07-31 11:22:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau nebejuuokinga. Kiek galima apie tuos vištag**vius rašyti. Nėr savaitės, kad kuriame portale nepasirodytų jų abrozdėliai.
Atsakyti
-3

K
Kada gi
2021-07-31 10:46:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jos vyras iš maldyvų parodys vaginą?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų