Stumbrienė – apie dukros 15-ąjį gimtadienį ir beiskeičiančią jos asmenybę: pramoga padiktavo šventės tematiką

Visai neseniai Inga Stumbrienė drauge su šeima atšventė pirmagimės Estelos 15-ąjį gimtadienį Lietuvoje. Kiek anksčiau tai jie padarė saulėtuose Maldyvuose, o praėjus kiek laiko – paminėjo ir gimtinėje.

17

Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė pasakojo apie šventę bei tai, kokia Estela yra dabar.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga Stumbrienė su šeima atšventė Estelos gimtadienį

Pašnekovė pasakojo, kad 15-asis Estelos gimtadienis buvo itin aktyvus, sportiškas ir azartiškas: „Tema – dažasvydis. Pavadinti tai karu, būtų per žiauru. Tai buvo būtent Estelos idėja. Ji norėjo surengti itin aktyvią šventę, o apie dažasvydį kalbėjo jau gana seniai. Ši pramoga ir padiktavo visą šventės tematiką.“

Šventėje netrūko įvairiausių pramogų bei saldumynų. „Pagrindinė pramoga ir buvo skirtingos užduotys, kurias vaikai turėjo atlikti dažasvydžio aikštelėse. Be abejo, buvo ir iškilminga dalis su gimtadienio tortu“, – šyptelėjo ji.

I. Stumbrienė neslėpė, kad laukė karantino sušvelninimo o ir šventę rengė itin astakingai. „Mes taip pat labai laukėme karantino sušvelninimo. Norisi šventę planuoti ne tik linksmai, bet ir atsakingai. Šiuo periodu, manau, geriausiai šventę yra rengti lauke, kur vaikai turėtų kuo daugiau erdvės. Labai svarbu susidėlioti šventės planą ir turėti programą, kad svečiai visą laiką būtų užimti ir nenuobodžiautų. Svarbu atsvižvelgti ir į jubiliato norus bei pomėgius“, – kalbėjo moteris.

Baigamda pokalbį apie dukros gimimo dieną, I. Stumbrienė tikino, kad ji kiekvieną dieną tampa vis pareigingesnė bei brandesnė asmenybė.

„Šiuo periodu ji itin smarkiai keičiasi. Iš mažos mergaitės ji tampa atsakinga ir pareiginga jauna panele. Labai džiaugiamės, kad ji jau turi išsikėlusi nemažai sau tikslų ir po turputį jų siekia“, – džiaugsmo neslėpė Estelos mama Inga.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie jų atostogas Maldyvuose, kuriuose I. Stumbrienės šeima taip pat paminėjo Estelos gimtadienį.

I. Stumbrienė neslėpė, jog nerimo keliauti  tikrai buvo: „Truputi buvo neramu, bet jau ne vieni artimi draugai buvo išvykę į kelionę ir viskas buvo puiku, tad po ilgo laiko tarpo nutarėme pabandyti ir mes. Teko atlikti testus likus 72 val. iki skrydžio, grįžus teks 10 dienų izoliuotis.“

Šeima čia mėgavosi vandens pramogomis bei lepinosi saulės spinduliais. „Džiaugiamės poilsiu. Kartu su šeima išbandėme ir aktyvų poilsį. Aivaras išbandė jėgas ant traukiamos vandens lentos. Estela ant slidžių, plaukiojome ant vandens lentų. Įsimintina akimirka buvo išbandyti visame pasaulyje garsų restoraną po vandeniu“, – kalbėjo žinoma moteris.

Anot Ingos, Maldyvai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie yra išsiilgę poilsio bei ramybės: „Į Maldyvus skrendame jau ne pirmą kartą, tad jau žinojome, ko tikėtis. Iš tiesu, čia man tiesiog tobula atostogų vieta.“

Tiesa, gegužės 23-iąją Stumbrų dukra Estela šventė gimimo dieną. Inga tikino, kad bandys šią dieną jai padaryti įsimintina. „Pasistengėme, kad Estelos gimimo data butų keliones laiku. Turime planą, bet kol kas tai bus siurprizas. Kelionė iš dalies ir buvo dėl vaikų, nes taip ilgai dar nesame nekeliavę. Jie vis klausinėjo, kada vėl galėsime keliauti? Be abejo, jie labai apsidžiaugė, kai pasakėme, jog vyksime atostogauti“, – pasakojo I. Stumbrienė.


Rašyti komentarą...
R
Rinata
2021-06-16 23:36:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Diukra bręsta, mama nelabai
Atsakyti
-1

T
Tiesiog
2021-06-16 22:44:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kažin ar ponios Stumbrinės buvo gimtadienis ar dukters. Kad gimtadienio nuotraukos tik mamos,čia kažkoks negimtadienis,o fotosesiją.
Atsakyti
-5

T
Tai
2021-06-16 21:43:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
dabar po du kartus gimtadienius švęs,kad tik priminti apie save...
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų