Atviras Stumbrienės interviu – apie mamą bei judviejų ryšį: visada auklėjo griežtai

Visai neseniai Ingos Stumbrienės mama Laima Paksienė paminėjo ypatingą jubiliejų. Jai sukako 60 metų. Kalbėdama apie savo mamą, žinoma moteris paatviravo, kokias vertybes ji diegė bei judviejų ryšį.

14

Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė sakė, kad L. Paksienė yra griežta, tačiau teisinga mama.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atviras Stumbrienės interviu – apie mamą bei judviejų ryšį: visada auklėjo griežtai

Moteris pasakojo, jog gimimo dienos proga jai įteikė mėgstamiausių gėlių bei dukra Estela močiutei iškepė tortą: „Šventės dieną pasveikinome ją telefonu. Buvome trumpam užsukę ir padovanojome gėlių, dukrytė įteikė savo keptą tortą. Gražiausia tradicija yra ta, kad gimtadienius švęsdavome visi kartu, susirinkdavo visa giminė. Tačiau karantinas šią tradiciją apribojo.“

Pašnekovė neslėpė, kad L. Paksienė yra griežta, tačiau teisinga mama. „Mama visada auklėjo mane griežtai. Ji visada diegė pareigos jausmą. Manau, kad labiausiai iš mamos išmokau tvarkos, namų ruošos, disciplinos, o taip pat meilės ir švelnumo“, – šyptelėjo ji.

Inga atviravo, kad mama jai visuomet mielai ištiesia pagalbos ranką ar dalina patarimus įvairiais gyvenimo klausimais: „Manau, kad esame kaip dukra su mama. Visada išlieka pagarbos jausmas tėveliams. Negalėčiau su jais elgtis taip lyg su draugais, tačiau tuo pačiu visada ir apie viską galiu su jais kalbėtis, klausti patarimo ar prašyti pagalbos.“

Baigdama pokalbį apie mamą bei gimimo dieną, I. Stumbrienė palinkėjo tik vieno. „Meilės, nes į šį žodį telpa viskas. Kai žmogus yra mylimas, kai myli ir pats – tuomet jis yra visada laimingas“, – jautriai sakė pašnekovė.

 


Rašyti komentarą...
O
Ot
2021-04-11 10:06:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paksienė neišmokė dukrelės kuklumo ..Stumrienei patinka hiperbolingi liaupsinimai ir verslininkės reklama. Viditiniokams reikia suaugti ,susitupėti.
Atsakyti
-22

M
Mamos
2021-04-11 10:24:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
gimtadienis, o nuotraukos Stumbrienės? Ir Pakso. Bet nors kartą neparašyta verslininkė Stumbrienė. Ačiū už tai.
Atsakyti
-5

S
Stumbras
2021-04-11 08:50:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vemt vercia
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų