„Zumbos“ trenere tapusi I. Kazlauskaitė: tai – laimingų moterų mankšta

Vasarai įpusėjus, sveikatingumo iniciatyva Geros sveikatos klubas nesiliauja džiuginti nemokamų mankštų gryname ore dalyvius. Šį ketvirtadienį, skambant kaitinantiems Pietų Amerikos ritmams, pasijausti tikrais šokėjais ir išsidūkti visus mankštos dalyvius kvietė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kuri kartu su profesionalia trenere mokė „Zumbos“ žingsnelių.

„Aktyvi fizinė veikla – ir ypač šokis – mane lydi nuo pat vaikystės. Šokis man – daug daugiau nei tiesiog judėjimas pagal muziką, o sportas – tai ne vien dailių linijų palaikymas. Tai – būdas jaustis žvaliai, energingai bei sveikai,“ – šypsosi dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

Mergina pasakoja, kad rytinė mankšta jai suteikia gerų emocijų ir energijos likusiems dienos darbams. Rytais Ingrida renkasi ne kavos puodelį, o sportą. „Rytinė, net ir trumpa mankštelė, man padeda atsipalaiduoti, suteikia lengvumo ir leidžia pasikrauti tiek energijos, kad per visą dieną jos neišeikvoju. Aktyviai pajudėjusi aš tiesiog atsigaunu, pražystu kaip žiedas pavasarį,“ – šypsosi pašnekovė.

REKLAMA

Ingridos nuomone, Geros sveikatos klubo mankštų programa „Judėk linksmai“ – ypač sėkminga. Tai parodo didelis dalyvių skaičius. Mergina tiki, kad prie šios mankštos prisijungia ne tik reguliariai sportuojantys, bet ir mėgstantys patinginiauti. Pastaruosius vilioja proga smagiai praleisti laiką su draugais, tačiau vėliau juos „užburia“ judesio ir puikios savijautos magija, tad sugrįžta vėl ir vėl. „Tikiu, kad ši iniciatyva įtrauks vis daugiau žmonių ir išaugins bei suformuos aktyviai judančiųjų kartą“.

Vykusios mankštos metu Ingrida drauge su profesionalia „Impuls“ trenere visus susirinkusiuosius išmokė aibę figūras dailinančių pratimų. Na, o šios mankštos reginys buvo tikras džiaugsmas vyrų akims: juk šokančios ir besišypsančios moterys yra pačios gražiausios!

*** Šią vasarą trenerių švilpukus jau antrus metus mėgins Aistė Paškevičiūtė, Joana Bartaškienė, Andrius Butkus, Ineta Stasiulytė ir Erika Vitulskienė, o prie jų prisijungs Deividas Meškauskas, Kristina Ivanova, grupė „4 Roses“, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti pramogų pasaulio atstovai.

Prie programos „Judėk linksmai“ rengiamų mankštų gryname ore gali prisijungti kiekvienas – užsiėmimai vyksta Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Birštone ir Tauragėje. Norinčių smagiai pasimankštinti treneriai lauks kiekvieną ketvirtadienį nuo 18.30 val. miestų parkuose ir aikštėse.

Nemokamų mankštų programą „Judėk linksmai“, kaip vieną iš ilgalaikės socialinės sveikatingumo inicatyvos „Geros sveikatos klubas“ projektų, inicijavo tarptautinė farmacijos ir sveikatos priežiūrios bendrovė „GlaxoSmithKline Lietuva“, švenčianti 20 metų jubiliejų Lietuvoje. Programos partneris – sporto ir sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų