REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Karolis Akulavičius (nuotr. Organizatorių)

Solinę karjerą pradėjęs vaikinų grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius naująją savo dainą „Aš Tavo gerbėjas“ skyrė jam itin ypatingam žmogui. 

16

Solinę karjerą pradėjęs vaikinų grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius naująją savo dainą „Aš Tavo gerbėjas“ skyrė jam itin ypatingam žmogui. 

REKLAMA

„Juk tokių žodžių be rimtos priežasties tikrai niekas nesako!“ – šmaikštavo atlikėjas. 

Iki karantino Karolio gyvenimas buvo kaip karuselė – nuolatinis bėgimas, koncertų maratonas, įvairiausių reikalų derinimas. 

„Tačiau niekada, net ir įsisukęs į svaiginančią bei daug laiko reikalaujančią veiklą, nepamiršau savo žmonos Ingridos ar vaikų. Jei buvo galimybė, visada padėdavau šeimai – leidome laiką ir keliavome kartu“, – pasakojo ketverių metukų Rojaus ir vasario 1 d. antrąjį gimtadienį atšventusios Karlotės tėtis. 

Anot Karolio, prasidėjusios ilgokos priverstinės atostogos ir karantinas atvėrė jam dar vieną šeimos gyvenimo pusę.

„Sustojo laikas... Nurimus mano pagrindinei veiklai, į darbą po motinystės atostogų grįžo žmona, o aš ėmiausi pareigų namuose. Susikeitėm vietomis ir aš pažvelgiau į viską iš šono!“ – su šypsena patikino dainininkas.

REKLAMA
REKLAMA

Karolio teigimu, rūpintis mažaisiais jam yra didelis malonumas, nes tai - jo pats didžiausias turtas, kokį tik gyvenime yra turėjęs. 

„Mes visą dieną galime žaisti, plepėti, tobulėti ir džiaugtis buvimu kartu, – pasakojo pašnekovas, – Bet yra ir kita medalio pusė. Tuo pačiu metu privalau ne tik padūkti su Rojumi ir Karlote, bet ir suspėti pakloti lovas, sutvarkyti namus, išplauti indus, pagaminti maistą, sudėti rūbus į skalbimo mašiną, po to į džiovyklę... Ir kai kuriuos darbus netgi pakartoti per dieną kelis kartus! Tik prisėdu ir suprantu – dar šiukšles reikia išnešti, o ir mažoji jau ką nors išvertusi... Mamos šitą reikalą žino labiausiai“. 

REKLAMA

Būtent įsisukusiam į kasdieninę namų ruošos rutiną, Karoliui ir gimė naujos dainos idėja.

„Kartą Ingridos paklausiau – „Ir kaip tu viską sugebi padaryti taip tobulai? Spėji pasirūpinti vaikais, manimi, maistu ir daugybe kitų dalykų?“ Žmona puikiai moka  vienu metu laikyti vaiką rankoje, kepti skaniausius kotletukus ir kalbėti su savo mama telefonu! O aš... Atrodo – tvarkau namus visą dieną, tačiau situacija negerėja... Tada ir pradėjo suktis galvoje mintis – „Aš tavo gerbėjas...“ – atviravo dainininkas. 

REKLAMA
REKLAMA

Nors visada tai žinojo, bet karantino laikotarpis leido Karoliui pamatyti daugiau ir įvertinti, kokį nuostabų žmogų 13 metų jis turiu šalia. 

„Su užsidegimu vedanti zumba treniruotes, įkvepianti mane ir su meile akyse globojanti visą šeimą, – apie mylimąją kalbėjo Karolis, – Žinau, kad esam stipri komanda, galinti įveikti gyvenimo iššūkius bei keliauti toliau.  Dėl to ir norėjosi dainoje tai pasakyti, kad visi išgirstų – „Aš tavo gerbėjas, aš įsimylėjęs“. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų