• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau nuo rytojaus, birželio 3-iosios, TV3 žiūrovai bus pakviesti stebėti romantiškiausius jausmus dovanosiantį projektą „Ūkininkai ieško meilės“.

Jau nuo rytojaus, birželio 3-iosios, TV3 žiūrovai bus pakviesti stebėti romantiškiausius jausmus dovanosiantį projektą „Ūkininkai ieško meilės“.

REKLAMA

Projekte du ūkininkai bei dvi ūkininkės Zitos ieškos ne tik pagalbos kaime, bet, pirmiausiai, ir mylimo žmogaus. Su viena ūkininke šalies gyventojai jau turėjo progą susipažinti, o kokia yra antroji, jaunesnioji Zita?

Tai – ne tik stipri moteris, bet ir tokia, kuri puikiai žino, ko nori. Tiesa, ji neslepia – kuo daugiau laiko praleidžia viena, tuo labiau supranta, kad dabar savo širdį atiduotų tikrai ne bet kokiam vyrui. Tačiau dėl praėjusių santykių klaidų Zita jokiu būdu nekaltina tik ankstesnių mylimųjų. Anot jos, visuomet svarbiausia pradėti nuo savęs.

Praėjusių santykių klaidos atnešė gerų pamokų 

Zita pasakoja, kad šiuo metu su ūkiu daugiausiai susijusios yra jos mama ir močiutė, todėl ji puikiai žino, kaip sunkiai dirba ūkininkai.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl šios priežasties projekte ji tikisi ne tik sutikti antrąją pusę, bet kartu ir tokį vyrą, kuris galėtų moterims pagelbėti.

REKLAMA

„Žinoma, norisi ne tik stiprių ūkiškų rankų pagalbos. Aš ir pati noriu jaustis saugi“, – atvirauja ji.

Tai Zitai ypač svarbu, nes ankstesniuose santykiuose jauna moteris ne kartą yra nudegusi. Vis dėlto ji įsitikinusi, kad tokios patirtys tik užgrūdina.

„Tu pradedi matyti visai kitus dalykus, o kartais netgi bandyti kažką naujo. Man atsibodo visuomet užlipti ant to pačio grėblio, todėl pradėjau atsirinkti. Dabar dar stipriau atsižvelgiu į žmogaus turimas vertybes. Tačiau visuomet pirmiausiai pradedu nuo savęs – pasižiūriu, ką aš darau ir ką galėčiau pakeisti ar patobulinti savyje“, – sako ji.

REKLAMA
REKLAMA

Paskutiniams santykiams iširus, Zita buvo nuėjusi į kelis pasimatymus, tačiau nieko daugiau iš to neišėjo – šiandien moteriai norisi pokyčių.

Tiesa, ji neslepia – kadangi yra stipri asmenybė, puikiai žino, ką reiškia pasakymas, kad kartais vyrai tokių moterų prisibijo.

„Jei prie baro stovėtų 10 vyrų, žinau, kad mane sugebėtų pakalbinti tik vienas – tikriausiai, mano stiprią asmenybę pajaučia iškart. Kai buvau jaunesnė, juos pakalbinti galėdavau ir pati. Bet dabar man tai nėra prioritetas“, – atskleidžia Zita.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Geriau būtų viena nei su bet kuo

Be to, kad yra stipri, moteris pasižymi ir dar daugybe kitų savybių.

Viena ryškiausių – linksmumas. Kaip sako pati, ją retai kada pamatytumėte nesijuokiančią. 

„Tačiau iš tiesų esu nuotaikos žmogus – jei jaučiuosi blogai, niekam nesirodau ir su niekuo nekalbu. Taip pat esu veikli, nenustygstanti vietoje bei versli – visuomet matau, kur ir kaip galima pasidaryti pinigų“, – juokiasi ji. 

O štai pačią Zitą labiausiai žavi natūralumas – kai žmogus nebando apsimesti tuo, kuo iš tiesų nėra.

REKLAMA

„Buvimas savimi yra svarbiausia – to užtenka. Nemanau, kad esu išranki. Tiesiog žinau, ko noriu. Ir aš tai gausiu! Arba būsiu viena. O kuo ilgiau moteris viena, tuo sunkiau jai rasti antrąją pusę. Geriau jau būti vienai nei su bet kuo“, – įsitikinusi ji.

Todėl visi apsimetėliai ar aktoriai prie Zitos geriau tegul nė nesiartina!

„Tai man kažkoks peilis – jei žmogus kažką labai primeta ar vaizduoja, mane iškart atstumia. Manau, kad taip elgiasi tik nesubrendę vyrai“, – prideda ji.

REKLAMA

Ar žmogus jai patinka, gali nuspręsti per pirmas 10 minučių

Tačiau, jei rimtai susižavi, Zita dėl meilės galėtų padaryti viską.

Jau ne kartą ji tą yra įrodžiusi ir praeityje, kai dėl brangaus žmogaus kardinaliai pakeitė gyvenamąją vietą – iš pradžių iš Londono persikėlė į Velsą, o vėliau netgi sugrįžo į Lietuvą.

„Dėl meilės gyvenamąją vietą keičiau ne kartą, todėl manęs niekas negąsdina. Priešingai – tai suteikia žinojimą, kad aš galiu viską. Manyčiau, kad tokio pasitikėjimo savimi reikėtų kiekvienam. O taip pat – nebijoti rizikuoti“, – įsitikinusi ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau svarbiausia, kad tokių savo drąsių sprendimų Zita dar niekuomet nėra pasigailėjusi.

„Žinoma, iš pradžių emocijos paima viršų – kitame mieste ar šalyje nieko nepažįsti, tau nesiseka. Tačiau svarbiausia tam nepasiduoti ir visuomet judėti toliau link savo tikslų. O tada viskas pavyksta. Svarbi ne tik sėkmė, bet ir sunkus darbas“, – tvirtina ji.

Vis dėlto tam, kad dėl kito galėtų pakartoti ką nors panašaus, anot ūkininkės, reikia sutikti tinkamą vyrą.

REKLAMA

„Jei žmonės susitinka ir iškart vienas kito netraukia, nemanau, kad jiems kartu reikėtų praleisti daugiau nei dvi valandas. Juk abu tik kankinasi! O jei žmogus patinka, visai nesvarbu, ką jūs kartu nusprendžiate veikti. Man asmeniškai patinka pabūti prie jūros, pasivaikščioti – tiesiog praleisti laiką gamtoje. Pirmojo pasimatymo metu svarbu daug kalbėtis, vienas kitą pažinti – triukšmas ir kitų žmonių apsuptis tam tikrai nereikalinga. Tokiais atvejais norisi privatumo“, – sako ji.

REKLAMA

Tiesa, ji neslepia – jau po pirmojo pasimatymo galėtų pasakyti, ar norės į antrą.

„O kartais užtenka ir 10 minučių, per kurias supranti, ar su tuo žmogumi galėtų kažkas būti, ar ne. Iškart suprantu, ar galėtume vienas kitam būti įdomūs“, – pokalbį baigia Zita.

O ar projekte moteris sutiks savo svajonių vyrą, išvysime jau visai netrukus…

„Ūkininkai ieško meilės“ – nuo birželio 3 d., 19.30 val. per TV3!

Dar viena "skaitytoja" išlindo, eik geriau pas ūkininkus braskiųskint, daržų ravet,
Zmoniu skaitytoja :)))))) Is kur zurnalistai traukia toki slamsta?????
O kam ta antra pusė???
Kiekvienas gyvena taip kaip nori ir kam jų ieškoti ne grybai, kad ieškoti reikėtų.
Zita žiūrėdama į kitus, kažkaip savęs nemato atrodo nekaip.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų