• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį pirmadienį, birželio 3-iąją, prasidės laukiamiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžę savo vasarą nuspalvinti naujomis spalvomis, o širdis užpildyti stipriausiais jausmais.

Jau šį pirmadienį, birželio 3-iąją, prasidės laukiamiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžę savo vasarą nuspalvinti naujomis spalvomis, o širdis užpildyti stipriausiais jausmais.

REKLAMA

Tačiau ar bus lengva rasti antrąją pusę, kai teks rinktis ne iš vieno, o net kelių žavių, charizmatiškų ir apie tokią pat nepamirštamą vasarą ir nesibaigiančią meilę svajojančių kandidatų?!  

„Man atsibodo trumpinti savo dienas vienai“, – drąsiai sako tikra super moteris ūkininkė Zita.  

Moteris neslepia, kad didžiausia jos meilė – pats gyvenimas. Tačiau žmonėms, kurių protas, siela ir kūnas sutaria, ji jaučia ypatingą pagarbą. O kartu mielai tą patirtų ir pati. 

„Jaučiuosi kaip 30-metė, nes labai stengiuosi nepastebėti, kad metai bėga. Reikia mokėti gyventi geroje nuotaikoje, mokėti save palinksminti. Man reikia skambių žodžių, juokų ir emocijų, kurios sėtų pozityvą.

REKLAMA
REKLAMA

Nerūkau, negeriu, o tada sąmonė labai išsigrynina – viskas atrodo tikra ir gražu“, – pasakoja ji ir ryžtasi atsiverti dar labiau. 

REKLAMA

Tad kokia yra ta pirmoji ūkininkė Zita? 

Iš skaudžių pamokų įgavo patirties, bet dėl meilės vis tiek ryžtųsi didžiausioms avantiūroms 

Meilė svarbi kiekvienam. Apie ją svajoja ir Zita. Ir nors moteris yra nuolatos apsupta ją mylinčių vaikų ir anūkų, šiandien ji svajoja ir dar drąsiau. Juk svarbiausia, anot Zitos, yra dalintis. 

„Man atsibodo trumpinti dienas vienai. Norisi su kažkuo pasidalinti savo įspūdžiais, rezultatais, kartu pakeliauti. Norisi turėti tokių emocijų, kurios visai nesusijusios nei su darbu, nei su ta aplinka, kurioje tu tarpsti. Aš nesijaučiu vieniša, bet tas gyvenimas, kokį turiu dabar, yra skirtas tik man.

REKLAMA
REKLAMA

O aš norėčiau juo pasidalinti – taip, kaip ir visuomet viskuo dalinuosi. Sakoma, kad tas, kas ieško, randa. Todėl galvoju, kad gal pavyks“, – šypsosi ji. 

Vis dėlto Zita neslepia – praeityje nuo meilės teko ir nudegti. Todėl šiandien ji ieško tokio žmogaus, kuris į santykius ir dviejų žmonių ryšį žvelgtų taip pat.

„Galbūt daug žmonių dabar nenori prisirišti vienas prie kito – jie tiesiog pasinaudoja situacija. Tačiau aš tokių dalykų nepripažįstu. Man norisi pastovumo“, – neslepia ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po to, kai išsiskyrė su vyru, Zita pripažįsta nieko kito neieškojusi – už viską stipresnis buvo niekaip neapleidžiantis nusivylimo jausmas.

„Gyvenau ne savo, o kito žmogaus gyvenimą. Viskas apie mane buvo nugrūsta į antrą planą. Tuo metu buvau stipriame versle, o namuose norėjau ramybės, tačiau šaltį nugaroje jaučiau labai daug metų.

Viduje skaudėjo, kad mano gyvenimas susidėliojo kažkaip keistai… Tačiau dabar jau žinau, kad nė vienam nė vieno žingsnio ir nė vieno žodžio netarnausiu – tą pasakau atvirai“, – drąsiai kalba moteris. 

REKLAMA

Vis dėlto anksčiau dėl meilės Zita galėdavo nuversti kalnus. Prisiminusi pačius beprotiškiausius savo poelgius, ji pasakoja apie kartą, kai traukiniu net 7 paras važiavo pas jai svarbų žmogų.

„Tikrai labai norėjau pamatyti tą žmogų, nes tai buvo labai graži meilė. Platoniška, bet nuostabi. Tiesa, jei reikėtų tą padaryti dabar, manau, kad važiuočiau ir vėl, nes man patinka tokios mažos avantiūros. Tai – veža“, – kalba nenugalimoji ūkininkė. 

REKLAMA

O šiandien ji tiki, kad meilė įmanoma bet kuriame amžiuje. Juk tai – ypatingas pakylėjimas! „Jaunystėje jis būna vienoks, brandžioje jaunystėje – dar kitoks, o toks, koks jis būna labai brandžiame senjorų amžiuje, ko gero, yra paskutinis kabinimasis į tai, kad tu dar nori būti pakylėtas. O aš, žinokite, noriu skraidyti!

Meilei amžius tikrai neturi įtakos. Vienintelis dalykas, kuris turi, yra sveikata, todėl žmonės privalo pasirūpinti, kad būtų sveiki ne tik žodžiais, bet ir savo kūnu“, – atvirauja Zita. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tad koks vyras patrauktų Zitos dėmesį? Ji pabrėžia ne tik savarankiškumą, bet ir kitas svarbias kandidatų į širdį savybes.  

„Man patinka tokie vyrai, kurie niekuomet moters neįžeis ir nežemins. Vyras ir pats turi būti orus, turėti savo savivertę. Nes, jei žemini kitą, vadinasi, kad negerbi ir savęs. Tokiais atvejais būti kartu nebeverta, nes tuomet tai nei vienam, nei kitam nebeneša pozityvo, o jis ir yra gyvenimo ilginimas“, – kalba Zita. 

REKLAMA

Ūkininkė įsitikinusi, kad panašaus amžiaus vyrai jau yra subrendę. O negana to, ir nusimanantys apie ūkį! Tiesa, ji juokauja – jei būsima simpatija apie ūkį nesupras, tuomet galės gaminti pietus. 

Savo ūkį paskyrė kilniems tikslams 

Zita atvira – viską, ką daro, ji daro dėl žmonių, gamtos ir pačios žemės. Būtent tam moteris paskyrė ir savo ūkį. Čia nuolatos vyksta bandomieji darbai ir eksperimentai, o kai kuriais savo pasiekimais ji jau gali džiaugtis. Zita ne tik sukūrė žemės probiotiką ir stimuliantą, skatinantį augimą, bet ir atrado produktą nuo kenkėjų. 

REKLAMA

„Visa tai kūriau daugiau nei 20 metų. Tai – stiprus ir galingas produktas, neturintis galiojimo laiko. Manau, kad tikrai galiu tuo pasididžiuoti“, – pasakoja ji. 

Tiesa, ūkis Zitai niekuomet nebuvo svetimas – tuo užsiėmė ir jos proseneliai, turėję net 60 hektarų žemės. „O tais laikais žemė praktiškai maitino. Juk ir šeimos buvo didelės! Džiaugiuosi, kad ir pati esu iš 8 vaikų šeimos“, – atskleidžia moteris. 

Todėl ir pati kaimą Zita paliko tik tuomet, kai atėjo laikas mokytis ir pildyti savo žinių bagažą. „Nemokamos studijos buvo smagu, bet aš norėjau dar daugiau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Užsienio kalbų studijos man buvo tik tam, kad kuo daugiau sužinočiau, galėčiau būti nepriklausoma, dirbti su informacija, nuolat lankytis ekologinėse parodose, pamatyti, kuo gyvena Europa, Amerika. Man visą laiką reikėjo plėsti savo akiratį – save vadinu „tegyvuoja smalsumas“, – šypsosi ji. 

Per stipri šiam pasauliui 

Tiesa, be ūkio moteris turi ir krūvą hobių. Ir nors iš pažiūros Zita atrodo itin elegantiška ir visuomet pasitempusi, pasirodo, kad ji neabejinga roko muzikai! 

REKLAMA

„Taip pat mėgstu megzti – tam, kad smegenys formuotų kažkokią naują užuomazgą. Kartais, jei būna tikri režisieriai ir tikri aktoriai, mėgstu ir spektaklius. Esu visapusiška. Darau viską, iš ko gaunu malonumą“, – sako ji. 

Vis dėlto nepaisant galybės įvairiausių veiklų ir užpildančių hobių, moteris neslepia – kartais jaučiasi taip, tarsi būtų pernelyg stipri šiam pasauliui. Būtent todėl ji linkusi dalintis viskuo, kuo tik gali su aplinkiniais. 

REKLAMA

„Esu per daug matanti į priekį ir per daug tai aprėpianti. Visuomet išlenda mano praktiškumas – matau, ką padaryti, ką pritaikyti, ko nedaryti, kaip viską pakreipti ar vystyti. O kadangi man labai patinka jauni žmonės, duodu jiems daug naudingų patarimų. Su jais bendrauti gera, nes jie pilni optimizmo.

Tačiau, galbūt, kartais jiems sunku, jei niekas jų nepaskatina. Jie su savo idėja ar noru gali vaikščioti vieni, bet aš jiems visuomet mielai padedu“, – atskleidžia ji. 

„Ūkininkai ieško meilės“ – nuo birželio 3 d., 19.30 val. per TV3! 

Nebesvaik, Zita, gyvenk ir džiaukis kol sveikata dar laiko. Kam tos fantazijos? Normalūs vyrai šeimose, arba jau numirę, o kažkokio perėjūno nemanau, kad reikia...Svajone, lik sveika, kaip sakoma...
Tokiuse metuse ,gali rasti tik ALFONSĄ,nebent pati nori ,kad ją
Išlaikytų bet deja,tokių jau nebera.
o sako,kad jauni tik po projektus,po šou,prašau,šaunuolė ji...nebūkit senamadiški
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų