Žinomas stilistas prisiminė sunkią operaciją, pakeitusią veidą: žandikaulis buvo sulaužytas į 5 dalis

Žinomas Kauno plaukų stilistas Karolis Murauskas prieš 2 metus ryžosi lemtingam žingsniui, kuris padėjo kardinaliai pasikeisti jo išvaizdai. Karoliui buvo atlikta sudėtinga žandikaulio operacija ir nors daugelis jį bandė nuo to atkalbėti, žinomas vyras atviras – nepaisant to, kad nebuvo lengva, jei reikėtų, ryžtųsi tam ir dar vieną kartą.

15

Tiesa, nors operaciją, visų pirma, paskatino ne noras pasikeisti, bet sveikatos priežastys, Karolis neatmeta galimybės dar kiek savo išvaizdą pasitobulinti ir ateityje, o ir kitiems vyrams linki nenumoti ranką į savo grožį.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomas stilistas prisiminė sunkią operaciją, pakeitusią veidą: žandikaulis buvo sulaužytas į 5 dalis

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo Karolis, praėjus 2 metams po operacijos apie tai jis jau gali kalbėti atvirai, neslėpdamas, ką teko išgyventi. „Ši operacija, visų pirma, buvo daroma dėl sveikatos problemų, kad viskas būtų gerai bėgant metams, tik po to jau dėl grožio. Grožis ir sveikata čia susiliejo į vieną“, – sakė jis.

Operacija buvo itin sudėtinga, negana to, truko net 7 valandas. „Apatinis ir viršutinis žandikaulis buvo laužomi į 5 dalis. O dar nekalbant apie tai, kiek visko teko iškęsti dar ir prieš operaciją. Tai – ir apatinio žandikaulio plėtimas specialiu aparatu, ir breketai, ir tik tada operacija“, – vardijo jis.

Plaukų stilistas neslėpė, kad dėl operacijos niekuomet nedvejojo: „Aš jos seniai norėjau ir tikrai 100 proc. buvau apsisprendęs, kad ją darysiuosi, nes tai išėjo į naudą ir sveikatai, ir grožiui.“

Operacijos rezultatais žinomas plaukų stilistas negali atsidžiaugti iki šiol ir neslepia, kad nesitikėjo, kad jie gali būti tokie geri. 

„Prieš operaciją, kai bendravau su gydytojais, jie rodė man nuotraukas, ką darysime, kaip atrodys pooperacinis laikotarpis, ir koks būsiu tol, kol viskas gis. Tai tikrai manęs neišgąsdino. Juokiuosi, kad po operacijos atrodžiau kaip koks bomžas – tikrai niekas neatpažino, nes buvo visas mėlynas ir ištinęs (juokiasi). Su laiku išvaizda vis gražėjo ir gražėjo. Kiekvieną dieną buvo vis kitokia, vis geresnė, nes slūgo ir tinimas, ryškėjo veido bruožai“, – sakė jis.

REKLAMA

Žandikaulio operacija ne tik skamba sunkiai – iš tiesų, kaip sakė K. Murauskas, kai kurie jam siūlė jos nesidaryti ir dėl vėliau ateisiančio skausmo. Vis dėlto Karolio tai nesustabdė. „Atvirai pasakius, aš to baisaus skausmo nejaučiau, turbūt todėl, kad labai norėjau. Jeigu reikėtų operaciją kartoti, tikrai kartočiau ir dar kartą. Dėl grožio ir sveikatos galiu iškęsti viską, visokį skausmą – taip pat“, – sakė jis.

O štai gijimo procesas buvo išties sudėtingas – po operacijos žinomas vyras negalėjo nieko valgyti, o ir vėliau tai daryti buvo ne ką lengviau. „Pirmos dienos buvo tokios, kad sriubą gerdavau tik per švirkštą. Vėliau darėsi vis lengviau. Tuomet kelis mėnesius trintas sriubas gerdavau jau per šiaudelį. Kur tik eidavau, mano palydovas būdavo šiaudelis (šypsosi). Tačiau tai tikrai galima iškęsti“, – prisiminimais dalijosi Karolis.

Vis dėlto po operacijos teko susidurti ir su linksmomis situacijomis, kai draugai pasikeitusio K. Murausko neatpažindavo net draugai. „Buvo visokių dalykų… Tikrai pasitaikydavo taip, kad mieste eini, matai, kaip žmonės žiūri ir galvoja, kad lyg ir mano bruožai, bet tai – ne aš. Tuomet pradėdavau juoktis ir mane atpažindavo (šypsosi). Pasikeitė ne tik veido linijos – nukrito ir svoris, tad atrodžiau visai kitaip“, – sakė jis.

Ir nors kol kas tai vienintelė K. Murausko operacija, jis neatmeta galimybės tam tikrais pasitobulinimais pasimėgauti ir ateityje: „Metai bėga, tad, nemeluosiu, ir ateityje reikės kitų plastinių operacijų. Juk ir vokai krenta, ir raukšlės darosi gilesnės. Neatmetu galimybės, po kažkiek metų, jeigu reikės, pasitobulinti ir dar šiek tiek.“

Anot plaukų stilisto, vyrai taip pat neturėtų atsisakyti kai kurių grožio procedūrų, kuriomis lepinasi ir moterys. „Vienus šokiruoja, kad vyrai darosi manikiūrus, pedikiūrus, kiti negali suprasti, ko stipriosios lyties atstovai lankosi pas kosmetologus. Tačiau neabejoju, kad vyrams išvaizda yra tokia pat svarbi, kaip ir moterims. Vyrams, manau, būtini masažai, veido procedūros. Siūlau vyrams nepabijoti ir kokio botokso ar hialurono susileisti į raukšlytes. Tikrai atrodysite daug jauniau, o ir niekas nepastebės, kad pasidarėte“, – sako jis.

REKLAMA

Tiesa, Karolis pastebi, kad metams bėgant lietuviai savo įvaizdžiu domisi vis labiau ir labiau. „Man net džiugu žiūrėti, kaip jie ateina į grožio saloną susitvarkyti ne tik plaukų, o ir viso kūno – nuo galvos iki kojų. Ir tikrai dėl to nejaučia jokios gėdos, kad atėję pasidaro veido kaukių ar pasitonuoja žilus plaukus. Tikrai nuo tokių dalykų vyriškumas nedings, o atrodysite daug jauniau ir seksualiau“, – mintimis dalijosi jis.

Kaip sako Karolis, vyrų yra visokių, tačiau nereikia bijoti, kad kažkokia procedūra ar net operacija tą vyriškumą sumažins. 

Tokių, kurie apsiskuta barzdą ir apsikerpa, ir daugiau jiems nereikia, ir tokių, kurie po truputį „prisikabina“ ir dar kokią papildomą grožio procedūrą. Reikia su jais kalbėtis, patarti, ir jie po truputį šitaip ima grožį prisileisti, jiems tai pradeda patikti. Yra posakis, kad vyras turi būti tik truputį gražesnis už beždžionę, tačiau manau, kad jis yra klaidingas. Vyrai, būkime gražūs ir susitvarkę! Net ir nuo kokios plastinės operacijos vyriškumas nedings.


Rašyti komentarą...
A
2021-01-19 21:22:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirma buvo vyriškas vyras dabar i mergą panašus,bet manau,kad jis to ir troško
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų