„Eurovizijoje“ neapsieita be intrigų: atrankos nepraėjusi dalyvė „pasiuntė“ komisijos narę Narkutę

Šeštadienį vakare įvyko pirmoji nacionalinės Eurovizijos atrankos „Pabandom iš naujo!“ laida ir paaiškėjo pirmieji penki dalyviai.

Į penketuką nepatekusi grupės „Black Spikes“ narė Indrė Launikonytė sunkiai susitaikė su pralaimėjimu ir „pasiuntė“ komisijos narę, atlikėją Ievą Narkutę.

Po tiesioginės transliacijos mergina instagrame pasidalijo nuotrauka, o po ja brūkštelėjo: „Ačiū visiems už tokį palaikymą! Plačiau – postas rytoj! O tu, Narkute, eik n*.“

Pyktį merginai sukėlė kartūs komisijos narės komentarai. Po trankaus grupės „Black Spikes“ pasirodymo I.Narkutė prisipažino, kad nėra tokio žanro mėgėja. 

„Tai visiškai ne mano žanras. Laukiau cinkelio, netikėtumo. Bet turbūt visada bus šito žanro gerbėjų. Ta agresija, juodi nagai... Bijočiau sutikti šias merginas LRT koridoriuose“, – po pasirodymo kalbėjo I.Narkutė.

Iškart po tiesioginės transliacijos I.Launikonytė sureagavo pasidalydama minėta nuotrauka. Tiesa, po kelių minučių mergina ištrynė tokį pasisakymą, tačiau jis vis dar sklando forumuose ir yra aptarinėjamas.

Primename, kad po šeštadienio vykusių Eurovizijos atrankų, užvirė diskusiją ir apie konkursą pasisakė žymūs žmonės. Vienas jų - Lietuvos dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

Šį kartą A. Pogrebnojus „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos dalyvių negailėjo.

„Na, kaip matyt daugelis iš jūsų šiandien iš savo povandeninio laivo, per periskopą, įdėmiai pirmą „Eurovizijos“ atranką pažiūrėjau.

Nu joooo… šis konkursas jau visai į pradedančių atlikėjų mokyklos koncertėlį pavirto, jokios energijos, apie talentus net nekalbu, net mano laikais (kai komisijoj teko būti) vis tiek kažkokių nešlifuotų deimantukų pamatydavom ir kartais net būdavo juokinga ir labai linksma.

O dabartinės komisijos tai man nuoširdžiai gaila, nes jiems kaip kokiems kazlėkams po vasaros lietaus tenka aplink esančią gamta komentuoti: žiūrėk ežiukas prabėgo, kankorėžis gražus ant eglutės kabo...ir t.t.

REKLAMA

Nors ir šiek tiek pikta…reiktų gal be gailesčio viską tiesiai pasakyti ir tuomet į sekančias atrankas, bet kas nesulėks ir karantininį šeštadienį man ir Jums ant ausies su savo dainuškom nelips ir beviltiškais įvaizdžiais svarbiausių, o gal net erotinių sapnų nedarkys!

Nieko nėra baisiau už entuziazmą be talento!

Gal tikrai nereikėjo tokiu metu jokių atrankų organizuoti, o tiesiog ramiai „The Roop“ išsiųsti, na, o dabar lieka tikėtis, kad jie ir taip laimės…to sau ir visiems palinkėsiu…“, – facebooke rašė jis.


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2021-01-19 10:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio lygio Lietuvoje atlikėjų kartą ateina,plintuso lygis,o kažkam vertinti irgi neliko,vieni apsisaukeliai.auksto lygio,elito lygio veikėjai išejo anapilin.o visos ale žvaigždutės taip mėgsta susireiksminti,kad šlykštu žiūrėti ir skaityti.turim ką turim ir tiek,o gerų atlikėjų reiks palaukti
Atsakyti
0

Z
Zigmas
2021-01-18 21:54:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasirodo Lietuvoj galima ir iki 93metu istraukti. Ir virusa iveikti.
Atsakyti
-1

B
Bradiaga
2021-01-19 02:49:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas ta Narkute? Kertam, net Suvalkų ar Seinu pakrašty nk nežino...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų