Scenoje komisiją šokiravusios sunkaus metalo atstovės ir Launikonytė pristato kūrinį: nebijome laužyti standartų

Sparčiai artėja nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“. Jau sausio 16 d. žiūrovai išvys dalyvių pasirodymus. Pirmos, sudrebinusios „Eurovizijos sceną“ – „Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė.

3

Galingi balsai, išskirtinė daina, sprogstanti energija ir akį prikaustantis įvaizdis – atlikėjų vizitinė kortelė, rašoma pranešime spaudai.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė

„Žinome, kad kaip ir kiekvienais metais, „Eurovizijos“ konkursas sukvies daugybę žiūrovų prie TV ekranų stebėti Lietuvos atlikėjų pasirodymus, todėl jau šiandien norime visus supažindinti su mūsų kūriniu, jog sėdėdami namuose galėtumėte kartu su mumis dainuoti priedainio žodžius“, – sakė atlikėja Indrė Launikonytė.

„Mūsų daina – tai savotiškas protestas prieš visuomenėje susiformavusius stereotipus. Su šia daina norime nešti žinutę, jog esame laisvi būti tuo, kuo norime būti. Norime įkvėpti siekti savo svajonių, turėti ambicijų renkantis profesiją bei drąsos įgyvendinti savo pomėgius, nepasiduodant primestoms taisyklėms“ –  kalbėjo grupės „Black Spikes“ vokalistė, dainos teksto autorė.

,,Eurovizijoje, neabejojame, jog mūsų daina išsiskirs iš konteksto. Sunkiosios muzikos scenoje dažniausiai galime išvysti vyriškos lyties atstovus, tuo tarpu mes – moterys, kurios nebijo skambėti kitaip ar atlikti dainą, naudojant growl techniką. Tik šiam ,,Eurovizijos” projektui prisijungti prie grupės neatsitiktinai pakvietėme atlikėją Indrę Launikonytę, kuri išsiskiria ypatingai didele energija, pasižymi ne tik didelėmis vokalinėmis galimybėmis. Pasirodymas, neabejojame, bus spalvingas“ – tęsė „Black Spikes“ grupės įkūrėja Simona Karinauskaitė.

„Jau per pirmą repeticiją daina kito, nes kiekviena iš mūsų įnešėme muzikos iš savito pasaulio. Norisi žmonėms dar kartą priminti, jog kiekvienas esame unikalus, todėl niekas neturi teisės nepriimti mūsų „kitoniškumo“, raginu prisiminti, jog bandymas atitikti visuomenės taikomus standartus žmogų gali sunaikinti. Mėgstu sakyti, jog blogiausia, kas gali nutikti žmogui – tai stengtis būti „kaip visi“, siekti išlikti „normaliu“. Manau, jog mūsų, kaip dviejų skirtingų atlikėjų sąjunga, bus įrodymas, jog skirtingų pasaulių samplaika gali puikiai derėti tarpusavyje bei sukurti kažką kilnaus“ – mintimis dalijosi prie grupės prisijungti pakviesta atlikėja Indrė Launikonytė.


Rašyti komentarą...
b
bxbz
2021-01-15 10:30:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tokiu jau girdeta baryose kol girtas. Nieko naujo nesugalvojo taip, kad nesulauze jokiu standartu tiesiog copy paste. Bet jei reik, kad ateiciau i repeticija ir nori sios mwrgos susilydyt galiu ateit.
Atsakyti
0

n
nunu
2021-01-15 12:19:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoj naujiena, yuotubej tokiu sociai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų