Žinoma Kauno papuošalų kūrėja Monginienė: moterys pageidauja ne papuošalų, o kaukių ir jų aksesuarų

Veido kaukės tapo neatskiriama mūsų kasdieninio gyvenimo dalimi ir panašu, kad dar ilgai be jų neapsieisime, rašoma pranešime spaudai.

18

Pavasarį savo kurtas apsaugines veido kaukes pristačiusi papuošalų dizainerė bei prekinio ženklo „Elvyra Design“ puoselėtoja Elvyra Monginienė, įsisiūbavus antrajai klastingojo COVID-19 bangai, sukūrė išskirtinius veido kaukių aksesuarus. 

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinoma Kauno papuošalų kūrėja Monginienė: moterys pageidauja ne papuošalų, o kaukių ir jų aksesuarų

„Mintis kurti kaukių aksesuarus pirmiausiai kilo dėl higienos. Pastebėjau, kad žmonės kaukes grūda į kišenes, numeta kur papuola automobilyje arba tiesiog laiko rankinėje užkastą kalnais kitų daiktų. Aš, beje, nesu išimtis. Darydavau tą patį, o tai tikrai nėra higieniška, nes paskui tą kaukę dedamės ant veido. Antra, kaukes dažnai pamirštame arba dar blogiau - pametame. Kilo mintis sukurti aksesuarą ne tik atliekantį kaukės laikymo ir saugojimo funkciją, bet tuo pačiu ir stilingą papuošalą. Taip tarp kaukių aksesuarų pirmiausiai atsirado apyrankė-piniginė, skirta kaukei laikyti ir visuomet turėti šalia savęs, o vėliau ir grandinėlės tipo stilingi kaukių laikikliai“, – pasakojo Elvyra Monginienė.

Dizainerė, kurdama kaukių aksesuarus, liko ištikima Swarovski kristalams bei odai. Pasak jos, kristalų spindėjimas suteikia odai subtilios prabangos, o oda prislopina kristalų žėrėjimą, sukurdama tobulą balansą.  Žinantys Elvyros Monginienės kūrybą, jau atkreipė dėmesį, kad ji kristalus mėgsta kombinuoti su metalinėmis detalėmis arba griežtų formų elementais.

„Naudojant kristalus svarbu nepersistengti, nes yra labai plona riba tarp skoningo papuošalo ir visiško kičo. Taigi, kaukių laikikliai būtent ir yra pagaminti iš odinių detalių, kristalų ir grandinės, kuri šiuo metu karaliauja mados topuose. Kiekviena mažutė odinė detalė yra iškertama rankomis, oda išploninama, krašteliai du kartus aptepami specialia guma sulyginančia kraštelį, vėliau detalės klijuojamos tarpusavyje įterpiant kristalus ir galiausiai kraštai yra nudažomi. Laikiklis gali būti personalizuojamas, odoje įspaudžiant vardą ar inicialus“, - darbo subtilybėmis dalinosi dizainerė. 

Visuomenei Elvyra pristato dviejų modelių kaukių laikiklius. Vienas jų – dabintas kristalais, turintis daugiau blizgėjimo ir skirtas moterims, o kitas -  turintis daugiau metalinių detalių ir labiau mėgstamas vyrų  bei moterų, kurioms nepatinka pernelyg intensyvus žėrėjimas. 

REKLAMA

Papuošalų dizainerė atvira – nesitikėjo, kad ateis metas, jog kaukės bei jų priedai taps geidžiamiausia preke. „Labai džiaugiamės, kad mūsų kaukės yra vertinamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šiuo metu intensyviai bendradarbiaujame su butikais Šveicarijoje ir Prancūzijoje. Pastebime, kad kaukės bei jų laikikliai dažnai perkamos artimam žmogui kaip dovana. Šis kalėdinis laikotarpis yra visiškai kitoks, negu galėjome prognozuoti prieš metus. Ironiška, tačiau moterys puošiasi nebe auskarais ar kaklo papuošalais, bet kaukėmis bei jų aksesuarais“, - sakė Elvyra Moginienė. 

Savo kūrinius dizainerė, pasikvietusi modelį Marių Litvinavičių, pristato naujausioje fotosesijoje. „ Esu dėkinga grimo meistrei Gabrielei Sinickaitei, fotografei Aurai Šimkienei bei filmavimo komandai „LXM media”, padėjusiems įgyvendinti mano sumanymą“, - džiaugėsi papuošalų kūrėja. 


Rašyti komentarą...
V
Viktorija
2020-12-15 09:48:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai kaip arkliui apynasris atrodo...
Atsakyti
0

H
Hmmm
2020-12-15 19:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu
Atsakyti
0

p
padraika
2020-12-16 21:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Informuoju, kad visiškai nepageidauju jūsų siaubingų kičinių a'la musulmoniškų kaukių, antkaklių, apynasrių, grandinių ir panašių bdsm "aksesuarų" - man jie klaikūs, kaip ir jūsų apgailėtina reklama.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų