Ž. Žvagulio klipe – R. Karbauskis, G. Kildišienė, A. Veryga ir A. Širinskienė

Ketvirtadienį dainininkas Žilvinas Žvagulis ištikimiausiems savo gerbėjams pristatė naują kūrinį – „Kaimo Dendis“. Pasirodo, kad ši daina buvo parašyta jau prieš daugiau nei dešimtmetį, tačiau nebuvo radusi tinkamo personažo ir aktualumo.

12

Po skandalingų įvykių valdžioje ir visuomenę papiktinusių įstatymų – Ž. Žvagulis nusprendė, kad atėjo laikas išleisti ilgai brandintą dainą apie lietuvišką kaimą ir jo herojus.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ž. Žvagulio klipe – R. Karbauskis, G. Kildišienė, A. Veryga ir A. Širinskienė

„Niekada negalvojau, kad prieš dvylika metų parašyta Arūno Valinsko daina „Kaimo Dendis“ atras savo herojų... Niekada negalvojau, kad ateis mažas Napoleončikas ir privers mane, žemaitį, 52-ejų metų, savo šalies patriotą, atsidaryti sąskaitą kitoje šalyje. Ten, kur nedomina viagros ir prezervatyvų pardavimas“, - idėją pristatė Ž. Žvagulis.

Naujausiame atlikėjo klipe, kuris skirtas balandžio 1-ająi, pavaizduoti puikiai žinomi politikai – Ramūnas Karbauskis, Greta Kildišienė, Aurelijus Veryga ir Agnė Širinskienė.


Rašyti komentarą...
k
kas o
2018-03-29 14:29:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
visai neblogai:)
Atsakyti
-9

Žvelk giliau
2018-03-30 08:03:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus klipas. Daugiau tokių. Oi, oi, kaip čia kolchoznikai siunta. Matyt jie iš pasiutimo kaukia. Ciū, ciū kolchoznike, pagraužk stalo koją.
Atsakyti
-1

j
jorė
2018-03-30 08:04:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kokia tikra ir puiki bobikė ta jų...... Širinskienė. Tiesiog visus nustelbia savo grožiu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų