REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį įvyko populiariojo TV3 televizijos projekto „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalas. Jo metu šešios garsenybės kovojo dėl geriausiojo vardo. 

Sekmadienį įvyko populiariojo TV3 televizijos projekto „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalas. Jo metu šešios garsenybės kovojo dėl geriausiojo vardo. 

REKLAMA

Žiūrovai nusprendė, kad projektą turėjo nugalėti Milita Daikerytė. 

„Jaučiu dėkingumą, tikriausiai suprasiu tada, kai pradėsiu galvoti, tai ką dabar daryti. Tada atsiras tikrasis suvokimas, kas įvyko ir reikės galvoti, ką iš tikrųjų daryti“, - nugalėtoja neslėpė emocijų.

Mergina galvoja tęsti muzikinį kelią: „Man tai yra didelis pareiškimas iš žiūrovo pusės, kaip viskas vyks – aš bijau planuoti. Jau prisiplanavau užtektinai, sakiau, kad tikrai negrįšiu į muziką, bet šią akimirką aš turiu žiūrovus, kurie myli ir palaiko. Tikriausiai reikės susigyventi su ta mintimi ir suprasti, kur aš galiu keliauti toliau.“

Militos pasirodymą didžiajame finale žiūrėkite:

Militai projekte netrūko kuriozinių situacijų: „Man visada yra sudėtingiausia ekstremalios situacijos, nenumatytos ir nesuplanuotos. Visgi esu žmogus, ne robotas ir emocijų buvo labai daug. Pirmoji daina, kurią atlikau buvo pakeista vakar naktį, kadangi esu perfekcionistė man tai buvo didelis iššūkis. Taip pat sudėtingas buvo ir repertuaras, labai svarbu stipri daina, kuri yra arti širdies ir kurią galėsi puikiai sudainuoti. Manau paskutinė daina buvo arti mano širdies ir padėjo man laimėti.“

REKLAMA
REKLAMA

Vizažistė, grožio salonų įkūrėja Milita Daikerytė pasakojo, kad pas ją gyvenime yra viskas tiksliai suplanuota. Ji žino, kur norėtų būti po metų, dviejų ar dešimties. Tačiau apie tai, kad vėl lips į sceną ir dainuos, Milita tikrai negalėjo pagalvoti. Dėl visko kalta ne itin „saldi“ dainavimo patirtis paauglystėje. Nors teisėjai visų finalų metu gyrė Militą, šį kartą ne viskas blizgėjo.

REKLAMA

„Militos pečius slegia atsakomybė, ji – projekto lyderė. Milita rodo aukštą profesionalumo lygį. Tu esi diva, pasirodymas buvo VAU“, – sakė Samas.

„Su visa pagarba savo kolektyvui, turėtumei nugalėti šį sezoną“, – atvirai kalbėjo S. Prūsaitis. „Neleisk niekam savęs užgožti, esi tikra artistė. Prašau žiūrovų prisiminti Militos kelią ir balsuoti“, – sakė Jazzu.

Šventinio vakaro metu dainavo ir projekto teisėjai. Saulius Prūsaitis pristatė premjerą – atliko naują dainą „Pamela“. Justė Arlauskaitė-Jazzu žiūrovams padovanojo dainą „Tokia būna meilė“. 

REKLAMA
REKLAMA

Pagrindinis šou prizas – savaitės atostogos dviem asmenims poilsio komplekse „Esperanza Resort & SPA“. Trakų rajone įsikūrusiame prabangiame viešbutyje lauks tikros svajonių atostogos. Nugalėtojas galės mėgautis didžiule pramogų įvairove. Šou laimėtojo lauks gurmaniška virtuvė, privatus paplūdimys, baseinas, teniso kortai ir SPA centras. Jame procedūros ir ritualai atliekami novatoriškais, specialių technologijų ir pritaikytais prie natūralių žmogaus organizmo savybių įrenginiais.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų