„X Faktoriuje“ išgarsėjusi Marija Grabštaitė – seksualioje fotosesijoje prie jūros

Šią vasarą kaip niekad daug laiko poilsiui ir kūrybai skyrusi dainininkė, muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjusi Marija Grabštaitė išmaišė vaizdingas Ispanijos, Italijos pakrantes, mėgavosi Paryžiaus romantika ir nepamiršo mylimo lietuviško pajūrio. Nors ši vasara tautiečių nelepino saulės voniomis, atsisveikindama su šilčiausiu metų sezonu, Marija, vilkėdama akį traukiančiu ryškiai raudonu maudymosi kostiumėliu, įsiamžino fotosesijoje prie Baltijos jūros.

21

„Kasmet bent keletą dienų čia atostogauju. Tai ramybės ir pasiruošimo naujiems iššūkiams laikas. O šios vasaros pabaigoje, kai Lietuvos orai leido pasimėgauti tikra vasaros šiluma, buvo puiki proga įsiamžinti nuotraukose“, – džiaugiasi M. Grabštaitė.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X Faktoriuje“ išgarsėjusi Marija Grabštaitė – seksualioje fotosesijoje prie jūros

Pasak dainininkės, ši fotosesija buvo lengva ir įsimintina. „Priešingai nei dauguma fotosesijų ši buvo visiškai natūrali, be papildomų makiažo ar kitų specialistų pagalbos. Esu labai dėkinga savo draugei fotografei Aurelijai Petrikaitei, nes dirbti su ja – vienas malonumas. Lengva, paprasta ir smagu“, – šypsosi Marija.

Pasteliniame smėlio ir jūros fone pozavusios žavios merginos nebuvo įmanoma nepastebėti. Ryškiai raudonas vientisas maudymosi kostiumėlis iš tolo traukė akį. „Fotosesijai pasirinkome nuošalesnę vietą. Tiesa, ne todėl, kad išvengtume smalsių žvilgsnių, o dėl nuostabaus pajūrio peizažo. Žinoma, praeiviams raudonas maudymosi kostiumėlis kelia asociacijas su gelbėtoja, tad tikrai džiaugiuosi, kad niekas manęs nesupainiojo ir skęstančiųjų nebuvo“, – su šypsena prisimena dainininkė.

Maudymosi kostiumėlį ir originalius akinius nuo saulės Marija parsivežė iš Italijos, kur šią vasarą atostogavo su šeima: „Jaučiu aistrą įdomiems aksesuarams, o ypač – akiniams. Patinka viskas, kas nematyta, kas įdomiau nei įprasta ir net šiek tiek crazy“.

Paklausta, kaip jai pavyksta išsaugoti sportišką figūrą, dainininkė nė akimirkos nedvejodama skiria liaupses savo treneriui: „Turiu dėkoti savo treneriui Jean Claude. Šis žmogus mane įkvėpė sportui, išmokė labiau pasitikėti ir rūpintis savimi. Jo dėka supratau, kad turint ryžto galima pasiekti visus tikslus.“

Vasarą M. Grabštaitė išnaudojo ne tik poilsiui, naujiems atradimams, bet ir kūrybai: „Pajūrio laisvės pojūtyje, gamtoje, žmonių istorijose ir savo gyvenimo detalėse ieškau įkvėpimo naujoms dainoms. Grįžusi iš pajūrio vasarą palydėjau simboliškai – iškeliaudama į Paryžių, kur galėjau pasisemti kitokių idėjų ir minčių. Milijoninio, bet romantiško miesto tempas ir atmosfera papildė mano kūrybinius ieškojimus.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų